Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu barıştı

2012’de Best Model birincisi olduktan sonrasında oyunculuğa adım atan Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu ile alakalı aşk söylentileri doğru çıkmıştı. Çift, geçtiğimiz aylarda toplumsal medya hesabından yaptıkları paylaşımla birlikteliklerini duyuru etmişti.     

Yaz sezonunu Çeşme‘de geçiren çiftten Atan, sevgilisine evlenme teklifi etmiş, ‘Evet’ yanıtını veren Selin Yağcıoğlu da tektaşını parmağına takmıştı.

“Ayrıldık”

Sadece çiftten geçtiğimiz haftalarda ayrılık haberi gelmişti. Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu, toplumsal medya hesaplarından yaptıkları izahat ile aşklarını noktaladıklarını duyurmuştu.

Bir çocuk anası Yağcıoğlu, “Berk Atan ile ilişkimizi karşılıklı konuşarak bitirmiş bulunuyoruz. Kendisine hayatta sağlık ve mutluluk dilerim” ifadelerini kullanırken; Berk Atan ise, “Selin ile ilişkimizi konuşarak sonlandırdık” mesajını yayınlamıştı.

“Sen dünyanın en güçlü kadınlarından birisin”

Ayrılığın peşinden Yağcıoğlu, Instagram‘dan kızının doğum gününü kutlamış; Atan ise Su ile beraber poz veren fenomenin gönderisine kayıtsız kalmamıştı.

Eski sevgilisine seslenen Meşhur oyuncu, “Selin sen dünyanın en güçlü kadınlarından birisin. Su çok şanslı, senin gibi bir anneye sahip olduğu için. Senin için her şey bir yana, Su bir yana. Bunu en iyi ben biliyorum” yorumunu yapmıştı.  

31 yaşındaki Yağcıoğlu ise Atan’a, “Çok duygulandım, teşekkür ederim.” şeklinde cevap verdi. Çiftin bu diyalogu “Barıştılar mı?” sorusunu akıllara getirmişti.

İlişkilerine ikinci talih

Bütün bu yaşananların peşinden Meşhur çift, aralarındaki buzları eritti. Çift önceki akşam, Atan’ın 30’uncu yaş gününde bir araya geldi. Sevgilisine doğum günü partisi düzenleyen Yağcıoğlu, o anları da telefonuyla görüntüledi.

Eşiyle olan evliliği kısa sürdü

Selin Yağcıoğlu, 2018 senesinde lise yıllarında tanığı Gökhan Balarısı, nikah masasına oturmuştu. Sadece çift, evlatları dünyaya geldikten kısa bir süre sonrasında boşandı. Yağcıoğlu’nun bu evliliğinden Su isminde bir kızı var.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *