Berkay Şahin ile Hasret Ada Şahin çiftine toplumsal medyadan tepki!

Müzisyen Berkay Şahin ile Hasret Ada Şahin, toplumsal medya takipçilerinden tepki topladılar. Hasret Ada Şahin’in, çocuklarına yapmış olduğu aktivite etkiliğinden nedeniyle eleştiri topladı.

Meşhur müzisyen Berkay Şahin’in eşi Hasret Ada Şahin, toplumsal medya üstünden kızları Zeynep Mira ve Arya ile ilgili bir paylaşımda bulunmuş oldu.  Şahin, toplumsal aktivite olarak tanımladığı bu etkinliği, ”Gökkuşağı Spagetti… Sabahtan beri neler yapıyorsunuz derseniz? Kardeş etkinliği. 3 poşet makarnayı kaynattım. Tam pişmeyecek şekilde ocaktan alıp bolca su ile yıkadım. Hemen sonra 5 ayrı renk besin boyasıyla beraber tek tek ayırdığım buzdolabı poşetlerine makarnaları koydum ve her birinin içine değişik renk besin boyası ekledim.” sözleriyle tanımladı.

Sadece takipçilerinden bu etkinliğe tepki geldi. Takipçilerden bazıları, ‘Fikir güzel, kullanılan materyal yanlış. Çocuklara nimete saygıyı öğretmek gerekiyor.’ yorumunda bulunmuş oldu.

BEBEĞİM ERKEK OLACAK DEMİŞTİ

Doğum günü kutlaması çıkışında muhabirlerin sorularını yanıtlayan Hasret Ada Şahin, “Bebeğimin cinsiyeti belli olmadı. Erkek olacak gibi hissediyorum” demişti.

Araya giren Berkay Şahin de “Ben de kız olacak gibi hissediyorum. Kız olursa ismi belli Zeynep olacak. İlk bebeğimizin ismini eşim Özlem koymuştu. Şimdi ise ismini ben koyacağım.” demişti.

Gundemtube.com haber platformu ile güncel ve yeniliklerden haberdar ol! Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *