Bill Gates’in eşi Melinda Gates’i 27 yıl boyuncu aldattığı ortaya çıktı! İşte birlikteliği yıkan o hanım…

Dünyaca Meşhur girişimci ve Microsoft’un sahibi Bill Gates’in eşi Melinda Gates ile ayrılığına eski kız arkadaşının sebep olduğu iddia edildi. İddialara gore Gates, eski kız arkadaşıyla görüşmeye devam ediyor.

Boşanacaklarına dair toplumsal medyadan ortak bir izahat icra eden Gates çiftinin ayrılığına Meşhur milyarderin 1984’ten beri hayatında olan bir kadının sebep olduğu konuşuluyor.

New York Post’un haberine gore, Bill Gates‘in eski kız arkadaşı Ann Winblad ile evlendikten sonrasında da görüştüğü aktarıldı. Gates, karısıyla evlendikten sonrasında her yıl birkaç kez hafta sonlarını, eski kız arkadaşıyla Şimal Carolina‘da şirin bir sahil kulübesinde geçirdiği iddia edildi.

Karısıyla evlenmeden ilkin sevgilisinden onay aldı

Gates, karısına evlenme teklif etmeden ilkin Winblad’ın onayını bile aldı.

Bill Gates’in “Melinda’yla evlenmeyi kendi kendime düşündüğümde, Ann’i aradım ve onayını istedim” diyerek Winblad’ın öteki hanıma başparmağını kaldırdığını eklemişti.

İş insanı, Hummer Winblad Venture Partners’ın kurucu ortağı olan Ann L. Winblad katılmış olduğu radyo programında Bill Gates ile olan ilişkisini söyledi.

Winblad, “Onun için iyi bir eşleşme olacağını söyledim çünkü entelektüel dayanıklılığı vardı” dedi.

Bazı fotoğraflarımız bile var

Ann Winblad, Bill Gates ile ayrılmalarından sonrasında bile Şimal Carolina‘daki Outer Banks‘e yılda birkaç kez görüştüğünü belirtirken “Dünya ve kendimiz ile alakalı düşüncelerimizi paylaşıyoruz. 2 başarıya ulaşmış iş insanı olarak azca malum bir endüstrinin sınırlarında iyi mi büyük bir maceraya başladığımızı ve bizi gerçekten inanılmaz bir evrenin merkezine iyi mi yerleştirdiğini hayretle karşılıyoruz. Bazı fotoğraflarımız bile var” diye konuştu. (Magazin Burada)Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *