BİNLERCE KEZ DE OLSA YİNE ONU İSTERİM | Emel Müftüoğlu Sıhhat Durumuna Dair KonuştuMeşhur müzisyen Emel Müftüoğlu, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Bir süredir fazla kiloları sebebiyle tedavi gören başarıya ulaşmış isim sıhhat durumundan, projelerine varana kadar mühim açıklamalarda bulunmuş oldu.

Yepyeni projeleri dört gözle beklenen meşhur müzisyen, “Şu anda herhangi bir proje yok. Beklemedeyiz. Her şey geçince bakacağız. Kafamızda bir şeyler var tabii. Şu an da tatildeymişiz gibi düşünüyorum” dedi.

Tedavi süreciyle ilgili de açıklamalarda bulunan Müftüoğlu, 10 seansının kaldığını belirterek “İyiye gidiyor gibi. Seanslar bitince bakacağız. Ameliyat olmamak için direniyorum” ifadelerini kullandı.

59 yaşındaki müzisyen, müzik piyasasına atılan kızı Davet’yı devamlı desteklendiğini ifade ederek, “Kızım ne istiyorsa arkasındayım. Onunla çok gurur duyuyorum. Binlerce kez doğursam yine onu doğurmak isterdim. Her bakımdan özel bir kız o” şeklinde konuştu.

Müftüoğlu, ‘Oyuncular şarkıcı olabilir mi?’ sorusuna da cevap verdi. “Herkes istediği gibi şarkı söyleyebilir” diyen müzisyen, devamında şöyleki konuştu: “Zaten bir insan şarkıcısıysa aynı zamanda oyuncudur da. Bence insanlar özgür olmalı. Bir sürü oyuncu var şarkıcılardan bin kat daha iyi söyleyen… Yeni jenerasyonda çok kıymetli çocuklar var. Mesela ben bu jenerasyonda doğmuş olsaydım yüzde bin 500 rapçi olurdum onu biliyorum.”

‘En beğendiğiniz rapçileri sayar mısınız?’ sorusuna “Tek tek isim vermek istemiyorum” yanıtını veren Emel Müftüoğlu, ısrarlı sorulara dayanamayıca en sevilmiş olduğu ismin Ölçü Nadir bulunduğunu söylemiş oldu.

. . ► .
., .

. ► https://www.MedyaCini.net/
. ► https://www.feysbuk.com/medyacini/
. ► .
. ► .

.
Magazin ► .
Hususi Röportaj ► .
Gündem ► .
Sıhhat ve Rejim► .
Moda ► .

Magazin yaşamına dair son dakika detayları, hiçbir yerde olmayan görüntüler, gündeme damga vuracak hususi röportajlar ve ünlülerin hayatına dair bütün bilmek istedikleriniz Magazin Burada’da!

#EmelMüftüoğlu #NormEnder #Magazin

source
#BİNLERCE #KEZ #OLSA #YİNE #ONU #İSTERİM #Emel #Müftüoğlu #Sıhhat #Durumuna #Dair #Konuştu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *