Bir günde iki bomba! Aşk mı yaşıyorlar?

Magazin gündemi bir günde ortaya atılan iki aşk iddiasını konuşuyor. Ilk olarak, geçtiğimiz ay Hadise ile ilişkisini noktalayan oyuncu Kaan Yıldırım‘ın, manken ve sunucu Çağla Şıkel ile aşk yaşamış olduğu iddia edildi.

Alaçatı’da eğlendiler

İkili, Alaçatı‘daki bir mekanda samimi bir halde eğlenirken görüldü. Yıldırım ile Şıkel’in hemen sonra gene Alaçatı‘daki başka bir mekanda buluşması ‘aşk’ dedikodularını iyicene alevlendirdi. Çiftin dün akşam da Urla‘da baş başa yemek yemiş olduğu konuşuluyor.

Bodrum’da yakalandılar

Yıldırım ve Şıkel, haklarında çıkan haberlerle ilgili sessizliklerini korurken, saatler sonrasında sürpriz bir gelişme de Hadise cephesinden geldi.

İddiaya bakılırsa; Meşhur müzisyen Hadise, iş insanı Mehmet Dinçerler ile yepyeni bir aşka yelken açtı. Bodrum‘daki bir mekanda Dinçerler ile samimi bir halde eğlenen Hadise‘nin fotoğrafları toplumsal medyada hızla yayıldı.

Yıldırım ve Şıkel çiftinde olduğu benzer biçimde Hadise ile Mehmet Dinçerler‘den de iddialara cevap gelmedi. Dinçerler, daha ilkin Meşhur oyuncu Hande Erçel ile aşk yaşamıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *