BİR ŞEY OLURSA HEPİNİZE BAKARIM | Burcu Esmersoy Mal Varlığı Aleyhinde İlk Kez KonuştuMeşhur sunucu Burcu Esmersoy, program çıkışı Nişantaşı’nda MedyaCini.net kameralarına yakalandı. İş ve hususi hayatına dair samimi açıklamalar icra eden Esmersoy, aleyhinde çıkan emlak zengini haberlerini üstü kapalı da olsa doğruladı ve hatırı sayılır bir servet edindiğini açıkladı.

Pandemi döneminde yaşanmış olan karantina sebebiyle bir ara işini yitirme endişesi yaşadığını söyleyen Burcu Esmersoy, “İşimi çok seviyorum ve şimdi daha çok bağlandım. Bir ara işimizi kaybedeceğimizi düşündüm. Şükür şimdi her şey yolunda ama son 15 gündür mutsuzum. Ben çalışıp kazandığımla gezmeyi görmeyi yeni yerler keşfetmeyi seviyorum ama son dönemde bir şey yapamıyorum” şeklinde konuştu.

Öte taraftan Esmersoy, bir dönem aleyhinde çıkan emlak zengini haberlerini üstü kapalı da olsa doğruladı. Senelerdir iş hayatında olan isme kazancını neyle değerlendirdiğini soruldu. “Arkadaşlar biliyorsunuz hakkımda bir dönem emlak zengini diye haberler çıkmıştı hatırlarsanız, o haberler boş değil” şeklinde konuşan Burcu Esmersoy, sözlerine şu şekilde devam etti: “Allah’a şükür değişik yatırımlarım var. Hepinize bakarım emin olun size bir şey olursa!”

. . ► .
., .

. ► https://www.MedyaCini.net/
. ► https://www.feysbuk.com/medyacini/
. ► .
. ► .

.
Magazin ► .
Hususi Röportaj ► .
Gündem ► .
Sıhhat ve Rejim► .
Moda ► .

Magazin hayatına dair son dakika detayları, hiçbir yerde olmayan görüntüler, gündeme damga vuracak hususi röportajlar ve ünlülerin hayatına dair bütün bilmek istedikleriniz Magazin Burada’da!

#BurcuEsmersoy #Magazin #MagazinBurada

source
#BİR #ŞEY #OLURSA #HEPİNİZE #BAKARIM #Burcu #Esmersoy #Mal #Varlığı #Aleyhinde #İlk #Kez #Konuştu

2 Comments
  1. Eren Tanrıbuyurdu Temmuz 14, 2021 Reply
  2. Dünya Gözü Temmuz 14, 2021 Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *