Bir Zamanlar Kıbrıs 2. bölüm  yürekleri sızlattı… İşte Bir Zamanlar Kıbrıs 3. bölüm fragmanı

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi 2. kısmı ile 8 Nisan Perşembe akşamı TRT 1 ekranlarında seyirci karşısına çıktı.  Dizinin yepyeni kısmında Makaryos Lefkoşa’nın düşürülmesi için buyruk verdi. Heyecanlı bölümün derhal arkasından gösterilen Bir Zamanlar Kıbrıs 3. bölüm fragmanında ise çarpıcı anlamış olur ekrana geldi. 

BİR ZAMANLAR KIBRIS SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

“Bir Zamanlar Kıbrıs”ın ikinci kısmında şu gelişmeler yaşandı; Köylerinden kasabalarından edilmiş 20 bin Kıbrıs Türkü benzer biçimde Kemal ve ailesi de göç yolunda uğradıkları zulümle eksilerek yoluna devam etmektedir. Kemal bir taraftan kafileye haiz çıkmalı öteki taraftan kaçırılan karısı ve kızına bir an ilkin ulaşmalıdır. Sampson’un bilhassa İnci’yi niçin kaçırılmış olduğu ortaya çıkarken, Makaryos son darbeyi indirme izini sürer; Lefkoşa düşürülecek, Türk liderler ele geçirilecektir.

Ankaralı adaya ayak basar basmaz hem Lefkoşa’yı hem de göçenleri rahatlatmak için hamlelerine adım atar ve Kıbrıslı Mücahitlerle organize olmasıyla beraber, Türkler ilk şoku atlatıp destansı vatan savunmalarını başlatır.

3. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Dizinin yepyeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Hakan İnan’ın, senaristliğini Emre Özdür ve Başar Başaran’ın yazıya döktüğü “Bir Zamanlar Kıbrıs” üçüncü bölümüyle, 15 Nisan akşamı saat 20.00’de TRT 1’de ekranlara gelecek.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *