BİZ KÖLE DEĞİLİZ | Dünya Güzeli Azra Akın Estetiğe Karşı Mı?2002 senesinde dünya güzeli seçilen meşhur manken Azra Akın, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Acelesi olduğu görülen güzel isim, aracının gelmesini beklerken gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Makyajla ilgili sorulan sorulara yanıt veren Azra Akın, “İsteğe göre kullanılabilir. Ben makyajı seviyorum, zaman zaman da kullanıyorum” dedi. Son dönemde tartışma mevzusu olan estetikle ilgili fikirleri dört gözle beklenen Azra Akın, bunun negatif bir mevzu olmadığının altını çizerek “Kaza gibi durumlarda gerekli olabiliyor. Her şeyden önce bir insanın sağlığı ve mutluluğu önemli diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Yepyeni projelerinin şu an için toplumsal mesuliyet projeleri kapsamında bulunduğunu söyleyen Azra Akın, “Diğer projeler için de çalışmalarımız var ancak şu an değil zamanı gelince sizlerle paylaşacağım” diye konuştu.

Masumiyet dizisiyle beraber tekrardan ekranlara dönecek olan Hülya Avşar’ın sette 8 saat emek verme şartı koymasıyla ilgili de şu ifadeleri kullandı: “Çalışma saatleriyle ilgili şu an diyebilecek çok şey yok. Hülya Hanım çok haklı. Kesinlikle arkasında duruyorum. Biz köle değiliz, hiç kimse köle değil. Sabahlamak gerekirse olabilir ancak bu bir standart olmamalı.”

. . ► .
., .

. ► https://www.MedyaCini.net/
. ► https://www.feysbuk.com/medyacini/
. ► .
. ► .

.
Magazin ► .
Hususi Röportaj ► .
Gündem ► .
Sıhhat ve Rejim► .
Moda ► .

Magazin hayatına dair son dakika detayları, hiçbir yerde olmayan görüntüler, gündeme damga vuracak hususi röportajlar ve ünlülerin hayatına dair bütün bilmek istedikleriniz Magazin Burada’da!

#AzraAkın #HülyaAvşar #Magazin

source
#BİZ #KÖLE #DEĞİLİZ #Dünya #Güzeli #Azra #Akın #Estetiğe #Karşı #Mı

3 Comments
  1. crni Mayıs 3, 2021 Reply
  2. Elif Bilge Mayıs 3, 2021 Reply
  3. aslihaan nalka Mayıs 3, 2021 Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *