Blutv, seçkisine son yılların en oldukca konuşulan ödüllü filmlerini ekliyor

Türkiye’nin önder yerli online video platformu BluTV, dünya festivallerinden ödüllerle dönen filmleri seçkisine ekliyor. Ekim ayında BluTV seçkisine eklenecek filmlerin en dikkat çekenleri içinde, kabahat komedisi denince ilk akla gelen İngiliz yönetmen Guy Ritchie’nin Matthew McConaughey, Charlie Hunnam, Colin Farrell, Hugh Grant ve Michelle Dockery’yi buluşturduğu ‘The Gentlemen’ ile Cannes Film Festivali’nden ödülle ayrılan ve 2019’un en iyi filmleri içinde gösterilen ‘Burning’ içeriyor.

2019 Sundance Film Festivali’nden ödüllerle dönen ve geçtiğimiz yıl ‘En İyi Belgesel’ ve ‘En İyi Uluslararası Film’ dallarında Oscar’a aday olan ‘Honeyland’, 2017 Altın Palmiye’nin sahibi ‘The Square’ ve 2018 Berlin Film Festivali’nde ‘En İyi Film’ branşında Altın Ayı’ya aday gösterilen ‘Transit’ şeklinde festival takipçilerini mutlu edecek filmler BluTV seçkisindeki yerini alıyor.

Son olarak Diana portresiyle oldukca konuşulan Kristen Stewart’ın efsanevi oyuncu Jean Seberg’e yaşam verdiği ‘Seberg’, Oscar ödüllü ‘Still Alice’ ve usta yönetmen Michael Haneke’nin son filmi ‘Happy End’ Ekim ayında seyircilerle buluşacak.

Discovery+’tan öne çıkan 3 yepyeni program

BluTV kullanıcılarına emsalsiz bir seyir tadı sunan ve birbirinden değişik belgeselleri, programları, spor karşılaşmalarını seyircilerle paylaşan discovery+’ta üç yepyeni program Ekim ayında seyircilerle buluşuyor. Robert Irvine’in şimdiye kadar yaratılmış en iddialı internasyonal yiyecek yarışmasına ev sahipliği yapmış olduğu ‘The Globe’, iştahları açarken, ünlülerin benzersiz otomotiv başyapıtları yarattıkları ‘Celebrity IOU Joyride’ ve güldürmen Jon Stewart’ın 11 Eylül’ün perde arkasına uzandığı uzun metrajlı belgeseli ‘No Responders Left Behind’, Ekim ayından itibaren BluTV’de.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *