BOL BOL OTURUYORUZ | Muazzez Ersoy ve Emre Altuğ Niçin Para Dağıtacak?. . ► .
., .

Emre Altuğ ve Muazzez Ersoy geçtiğimiz gün Etiler’de bir gözlükçü çıkışında MedyaCini.net kameralarına yansıdı. Çıkışta gazetecilerle söyleşi eden ikili samimi açıklamalarda bulunmuş oldu.

Bankaya geldiğini belirten Emre Altuğ, “Buraya bir uğrayayım dedim. O sırada Muazzez hanımı görünce onunla da merhabalaşmadan geçemedim, çok severim çünkü” dedi. Yepyeni sezonda ‘Şans Kapıyı Çalınca’ adlı programın sunuculuğunu üstüne alan Emre Altuğ, “Çok zor dizilerle savaşmak. Akşam çünkü yarışma. Ama çok keyifli çok eğlenceli. Son ana kadar heyecanı bitmeyen bir yarışma. Onun için ben çok ümitliyim” ifadelerini kullandı.

Gözlükçüden çıkan Muazzez Ersoy da sohbete katıldı. Bodrum’dan geldiğini belirten meşhur sanatçı, “Tatili de bitirdik. Zaten bu sene tatile geç gittim çünkü televizyonda bant çekimlerim vardı. Bir tatil yaptım döndüm geldim. Biliyorsunuz pandemiden dolayı konserler, organizasyonlar iptal olduğu için bol bol oturuyoruz. Bazen müzik dinliyorum, bazen film seyrediyorum” şeklinde konuştu.

Pandemi sebebiyle yaşanmış olan iptaller ile alakalı düşüncelerini paylaşan Ersoy şunları kaydetti: “Her şey iptal oldu. Çünkü bazı sorumsuz insanlarımız tarafından maske ve sosyal mesafe ihlal edilince vakalar arttı. Buna karşılık bu yasaklar geldi. Eğer maskemize, sosyal mesafemize, hijyenimize dikkat edersek, en azından birtakım yasakların gelmesini önleyebiliriz. Sorumlu davranmak çok önemli.”

Dünyaca meşhur erkek oyuncu George Clooney’nin yakın arkadaşlarına para dağıtmasıyla ilgili konuşan meşhur sanatçı Muazzez Ersoy “Ne güzel…Ben de bir sahneden veya bir filmden 30-40 milyon dolar alırsam yapacağım” dedi. Emre Altuğ ise “Benim de sözüm olsun” diyerek Ersoy’a destek çıktı.

. ► https://www.MedyaCini.net/
. ► https://www.feysbuk.com/medyacini/
. ► .
. ► .

.
Magazin ► .
Hususi Röportaj ► .
Gündem ► .
Sıhhat ve Rejim► .
Moda ► .

Magazin hayatına dair son dakika detayları, hiçbir yerde olmayan görüntüler, gündeme damga vuracak hususi röportajlar ve ünlülerin hayatına dair bütün bilmek istedikleriniz Magazin Burada’da!

#MuazzezErsoy #EmreAltuğ #Magazin

source
#BOL #BOL #OTURUYORUZ #Muazzez #Ersoy #Emre #Altuğ #Niçin #Para #Dağıtacak

2 Comments
  1. Ayse Hatice Yilmaz Nisan 9, 2021 Reply
  2. Serçe Nisan 9, 2021 Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *