Boşanacakları öne sürülmüştü! Bensu Soral ile Hakan Baş kararını verdi!

2018 senesinde dünyaevine giren Bensu Soral ile iş insanı Hakan Baş‘ın evliliklerinin üstünde kara bulutlar dolaşmaya başladığı konuşuluyordu.

Ilkin Hakan Baş‘ın Mira Ceren ile gece kulübünde samimi bir halde eğlenilmiş olduğu haberleri gündeme geldi. Sonrasında ise Bensu Soral’ın ise eski rol arkadaşı Kubilay Aka ile bir binanın çatısında çekilen fotoğrafları ortaya çıktı.

Soral, ‘ihanet’ iddialarıyla ilgili sorular üstüne, “Her şeye hakimsiniz. Ekstra hiç bir şey yok. Gerçekten üçüncü şahıslarla hiçbir alakası yok. Zor bir dönemden geçiyoruz. Onun dışında bir şey yok. Hakan ile küsmedik ayrı değiliz” dedi.

Oldukça geçmeden Bensu Soral ve Hakan Baş ortak bir izahat yaparak “Şu dönemde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var” dedi.

Ayrılma sonucu aldılar

Çiftin beraber bir arkadaşlarının düğününe iştirak etmesi ise kriz çözüldü olarak yorumlandı. Sadece Tv8’de gösterilen 2. Sayfa’nın haberine nazaran; ikili evliliklerini kurtarmayı başaramadı ve ayrılma sonucu aldı.

Hakan Baş ile Bensu Soral’ın, ayrılma davasının açılması için avukatlarıyla görüşmeye başladı iddia edildi. Meşhur çift ortak bir izahat paylaşarak çıkan haberleri yayınlamışlardı.

‘Söylemezsem Olmaz’a konuştu

İki ismin de toplumsal medyada yayınladıkları açıklamada, “Şu dönemde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var” ifadeleri yer almıştı. Bu açıklamanın üzerine Baş, ‘Söylemezsem Olmaz’a konuştu.

İş insanı, “Bensu ile uyuşamadığımızı düşündüğümüz bazı konulardan dolayı yaklaşık 1 aydır çalkantılı bir dönem geçirdiğimiz doğru…”

“Bir yandan da toparlamak için karşılıklı çaba sarf ediyoruz. Dışarıdan gelen doğru/yanlış yorumlar süreci daha da zora sokuyor. Senden ve sizden de hassasiyet rica ediyoruz” ifadelerini kullandı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *