Boşanacakları öne sürülmüştü! Fahriye Evcen ve Burak Özçivit son noktayı koydu!

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen Özçivit’in boşandığı iddiası Magazin gündemine bomba benzer biçimde düştü. Sadece çift dedikoduları yalanlayarak Özgürlük’e izahat yapmış oldu.

Burak Özçivit, “Biz çok mutluyuz. Fahriye de ben de işimizde gücümüzdeyiz. Bizimle ilgili çıkan boşanma haberleri tamamıyla yalan. Bu tür haberlere itibar etmeyin” dedi. Evcen de, “Sevenlerimiz merak etmesin” diyerek dedikoduları yalan olduğunu beyan etti.

2017 senesinde nikâh masasına oturan çiftin evliliklerinde dedikoduların ardı arkası kesilmiyor. Oğulları Karan ile mutlu bir evlilik sürdüren ikilinin önceki gün toplumsal medyada boşandığı haberleri yayıldı.

Fahriye Evcen’in ekranlara dönmesi sebebiyle evliliklerinde kriz yaşadıkları yönündeki iddialar, Burak Özçivit’in oğlu Karan’a bakmak için “Kuruluş: Osman” dizisinden ayrılacağına kadar gitti.

‘Kalbimin iki yarısı’

Haberlerin arkasından çift Instagram’dan oğulları Karan ile kahvaltı yaparken bir fotoğraflarını paylaştı. Burak Özçivit, karenin altına “Kalbimin iki yarısıyla sabah keyfi. Herkese günaydın” notunu düşerken Fahriye Evcen, aynı kareyi “Kalbimin iki yarısıyla güne başlarken, sizi seviyorum” sözleriyle paylaştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *