Boyner, “Anneler Günü” Reklam Sinemasında “Anne Kelamı Dinleyin” Diyor

Boyner, hususi gün irtibatını yine karşıt köşe icra eden etkisi altına alan bir reklam sinemasıyla taçlandırıyor. Anneler Günü için hazırlanan reklam sinemasında annelik terimine ve annelerden beklenenlere dikkat çekilirken, toplumsal farkındalığı çoğaltmak hedefleniyor. #AnneSözüDinleyin

“Anne Kelamı Dinleyin!” başlıklı kampanya, anneliğin sokulduğu kalıpları eleştirirken, bayanların bu kalıplara uymadan da kendi istediği formda şahane bir anne olabileceğini değişik bir bakış açısıyla ele alıyor. Bir müddettir kültürel kıymetlerimizin kıymetini ve hoşluğunu “Bizim Stilimiz Güzel” kampanyasıyla lisana getiren Boyner, bu reklam sinemasında de “Bizim annelerimizin her stili hoş” diyor.

Bayanların toplumsal tabu ve yönlendirmelere gerek duymadan kafi bir anne olabileceğinden yola çıkan ve mevzuyla ilgili farkındalık yaratmak isteyen reklam sineması “Anne kelamı dinleyin. Annelere karışmayın! İstersek işte istersek meskende meslek yaparız…Ses etmeyin! Anne kelamı dinleyin! Kendimize mi bakıyoruz, keyfimize mi bakıyoruz. Siz kendinize keder etmeyin. Anne kelamı dinleyin! Evladımızı ister beşikte, ister koynumuzda yatırırız. Kimi ilgilendirir, boş verin!” diyerek annelerin kendisi ve evladı için en uygununu bileceğine vurgu yapıyor ve herkesi anne kelamı dinlemeye çağrı ediyor.

Her zaman olduğu suretiyle Anneler Günü’nde de bütün bayanların yanında bulunduğunun altını çizen Boyner’in “Anne Kelamı Dinleyin!” reklam sineması “Kalıplara sığmayan kocaman kalpli annelerimizin, Anneler Günü kutlu olsun. Bizim annelerimizin her usulü hoş.”iletisiyle bitiyor.

Boyner’in “Anne Kelamı Dinleyin!” reklam sineması VMLY&R reklam ajansı imzası taşıyor.

Reklamveren: Boyner Büyük Mağazacılık

Pazarlama ve Marka İdaresi Genel Müdür Yardımcısı: Nurçin Koçoğlu

Marka İdaresi Müdürü: Ebru Eğilmez

Marka Yöneticisi: Gizem Piroğlu, Fırat Alagöz

Toplumsal Medya Yöneticisi: Hazal Altuntaş

Reklam Ajansı: VMLY&R İstanbul

Yönetici Kreatif Yönetici: Arkın Kahyaoğlu

Kreatif Yönetici: Renan Erdener, Erdem Güler

Yaratıcı Küme Lideri: Cem Yolal

Yaratıcı Ekip: Ezgi Etçi, Mine Pek, Ecem Yurdagül

Alan kişi Alakaları: Merve Çiçek Tuyun, Tuğçe Saraçoğlu

Strateji: Burak Kaçi

Ajans Prodüktörü: Ümit Tangör

Grafik: Erdoğan Kirpi

İmal Şirketi: Baran Baran

Müzik: FFW

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber AjansıHaber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *