Brad Pitt, Angelina Jolie’den sonrasında kendini işine adadı

Bir dönem Hollywood’un rüya çifti olarak anılan Angeline Jolie ve Brad Pitt, ayrılıklarıyla da gündemden düşmüyorlar. Çift, boşanmalarının peşinden evlatları için de sıkıntılı bir velayet mücadelesine girdi.

Bu süreçte Angeline Jolie, ilkin eski eşi Billy Bob Thornton peşinden da Weeknd ile görüntülendi. Jolie açık açık hususi yaşamı ile ilgili açıklamalar yapmasa da bilhassa Weeknd ile ilişkisi sorulduğunda gülümseyerek yanıt vermesi ilişki iddialarını güçlendirdi. Brad Pitt’in ise herhangi bir isimle anılmaması dikkat çekti.

Us Weekly’nin haberine nazaran Brad Pitt, bu süreçte üstünde asılı kalmış büyük bir bulutun bulunduğunu hissetti ve odak noktası olarak flört alanında oynamaktan oldukca kendine çevirdi.

Pitt’e yakın bir kaynağın bildirdiğine nazaran; Meşhur oyuncu şu anda flört etmeyi öncelik olarak görmüyor:

“Brad çok çalışıyor ve şu anda olabildiğince pozitif kalmaya çalışıyor. Zihinsel olarak hazır değil ve bir sonraki ilişkisi ne zaman olacak bilmiyor. Angelina ile olan tüm bu savaş Brad’e gerçekten zarar verdi. Neyse ki, kendi inanılmaz iradesine ve ayrıca harika bir destek grubuna güveniyor.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *