Britney Spears çıplak fotoğrafını paylaştı, toplumsal medya yıkıldı

Geçen hafta bikinili paylaşımlarıyla dikkat çeken Britney Spears, bu kez da çıplak fotoğrafıyla gündemde. Spears, bir tek sırtının görünmüş olduğu fotoğrafını bale ayakkabıları emojisiyle paylaştı.

Vasilik davası, mahkemede yapmış olduğu açıklamalar ve son olarak emeklilik kararıyla gündeme gelen müzisyen, annesinin desteğini almış olduğu bir dönemde yapmış olduğu paylaşımlarla bazı fanatiklerinin da eleştirilerine maruz kalıyor.

Spears, ayrılma sonrası çöküşü ile 2008’den beri devam eden vasilik cenginde bu yıl yaşanmış olan gelişmeler üstüne fanatiklerinden ve Meşhur dostlarından destek aldı.

Anası Lynne Spears da bir dilekçede mahkemenin kızının isteklerinin dinlemesini ve 13 yıldan beri ilk kez kendi hususi hukuk danışmanını tutmasına izin verilmesini istedi.

Lynne Spears’in avukatı da Britney’nin bir Meşhur olarak tam anlamıyla yüz milyonlarca dolar kazandığını ve kendi başının çaresine bakabileceğini söylüyor.

Sadece Spears’ın toplumsal medyada yapmış olduğu paylaşımlar bir çok hayranından beğeni alsa da bazı takipçilerinin de “Böyle bir dönemde neden bu tip paylaşımlar yapıyor” diye yorum yapmasına niçin oldu.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *