Britney Spears ile Sam Ashgari nişanlandı

Britney Spears, İran asıllı sevgilisi Sam Asghari ile yaşamını resmi olarak birleştirmek için ilk adımı attığını fanatiklerine haber verdiği videosunu “Buna inanamıyorum” mesajı eşliğinde paylaştı.

Spears, videoda iri taşlı nişan yüzüğünü de gözler önüne serdi.

Babasıyla mahkemelik olmuştu

39 yaşındaki yıldızın serveti ve yaşamının öteki alanları ortalama 13 senedir babası tarafınca yönetiliyordu. Meşhur müzisyen, yaşamı ile alakalı kararların vasinin elinde olması sebebiyle, Ashgari ile evlenmesinin yada tekrardan çocuk sahibi olmasının önlendiğini söylemişti.

Mahkeme tarafınca kızına vasilik yapması için atanan Jamie Spears, geçtiğimiz günlerde, bu görevden çekilmek için mahkemeye başvurdu.

Olaylı ayrılma

Britney Spears daha ilkin iki kez evlenip boşandı. Jason Allen Alexander ile 2004’te yapmış olduğu ilk eşiyle olan evliliği bir tek 55 saat sürdü. Çift, en kısa sürede boşanan ünlüler içinde yerini aldı bu evlilikle. Spears, ikinci evliliğini dansçı Kevin Federline ile yapmış oldu. Bu evlilikten Sean Preston ve Jayden isminde iki adam evlatları oldu. Spears ile Federline’in 2004’te başlamış olan eşiyle olan evliliği 2007’de olaylı bir halde bitti.

İyi günde, zor günde hep yanında

Spears’ın nişanlandığı Sam Asghari, mutlu gününde de zor gününde de şarkıcıya hep destek verdi. Önceki yıl rehabilitasyon merkezinde tedavi altına alındığında da oradan çıkarken de yanında Asghari vardı.

Klip çekiminde tanıştılar

Spears ile Asghari, 2016 senesinde Meşhur şarkıcının Slumber Party adlı şarkısının klip çekimlerinde tanıştı. Asghari, Spears’ın duygusal ilişki içinde bulunmuş olduğu genci canlandırıyordu.  Asghari, 2018’de Men’ Health dergisine verdiği röportajda “Bütün zamanların en büyük sanatçılarından biriyle tanışacağım için çok heyecanlıydım” diyerek karşı karşıya geldikleri ilk dönemde hissettiklerini anlatmıştı. Klip setinde tanıştıktan sonrasında Spears ile Asghari, birbirlerine telefon numaralarını verdiler ve görüşmeye başladılar. Sonrasında da aralarında duygusal bir ilişki başladı. İlk buluşmalarında bir suşi restoranına gittiklerini de Asghari, gene bir röportajında söylemişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *