Britney Spears’tan flaş karar! Emekli oluyor!

Babası Jaime Spears’ın velayetinde yaşamını sürdüren ve geçen hafta görülen davada büyük bir baskı altında yaşamaya zorluk çeken ABD’li 39 yaşındaki pop yıldızı Britney Spears emeklilik sonucu aldı.

Variety dergisinde yer edinen haberde Spears’ın artık müzik yapmak istemediği ve ustalaşmış olarak müzikle uğraşmak istemediği belirtilirken, Meşhur şarkıcının menajeri Larry Rudolph’un da Spears ile yollarını ayırdığı kaydedildi.

2008 senesinde ruhsal bunalım ve depresyon yaşayan Spears’ın vasisi olarak babası atanmış fakat aslen babasının genç müzisyennın birçok isteğini reddettiği ve yaşamını engellediği ortaya çıkmıştı.

Geçen ay Spears, Los Angeles mahkemesine çıkmış ve 13 senelik velayet sürecinden mutlu olmadığını söyleyerek sürecin sonlandırılmasını istemişti.

Baba Jaime Spears’ın genç şarkıcının sevgilisinden çocuk yapma planlarını engellediğinin ortaya çıkması bilhassa geçen ay gündem olmuş ve başta hanım hakları savunucuları olmak suretiyle birçok insanoğlunun tepkisini çekmişti. Fakat mahkeme, Spears’ın vasilik sürecinin devam etmesine karar vermişti.

Spears’ın menajeri Rudolph, “25 yılı aşkın bir süredir Britney Spears ile çalışıyorum ve hiçbir zaman bu vasilik durumunun ya da yönetimin bir parçası olmadım” dedi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *