Bu acıya yürek dayanmaz! İzzet Altınmeşe, oğlu Ali Murat’ın vefatından sonrasında ilk kez konuştu!

Meşhur türkücü İzzet Altınmeşe‘nin oyuncu oğlu Ali Murat Altınmeşe, 10 gün ilkin 11. kattan düşerek yaşamını kaybetmişti. Son olarak “Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı” dizisinde rol alan 43 yaşındaki oyuncunun babası, oğlunun vefat etmesinin peşinden ilk kez konuştu.

“Yalan dünyadan bir gerçek yaşam daha yaşadık”

Yaşanmış olan acı vakayla ilgili izahat yapmak suretiyle kamera karşısına geçen İzzet Altınmeşe, “Çok değerli dostlarım, sevgili kardeşlerim, sevgili bacılarım. İşte yalan dünyadan bir gerçek yaşam daha yaşadık. Hepimizin yaşadığı veya yaşayacağı, bu tür yaşamın içinden dediğimiz, acı da olsa tatlı da olsa, yüce yaradan nasip ediyor.” dedi.

“Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın”

Cenazeye gelen ve gelemeyen her insana teşekkür eden Altınmeşe, sözlerinin devamında ise “Evet, yakın zamanda bize emanet edilen evladım, Ali Murat’ın cenazesine lütfedip uzaktan, yakından gelenler ve gelemeyenler ve yanımda olanlar, uzaktan sevenler, yakından sevenler, hepinize ama hepinize, bütün Türkiye’min güzel insanları, sizlere çok teşekkür ediyorum. Allah bütün geçmişlerinize rahmet etsin. Allah evlatlarınızı bağışlasın. Allah evlat acısı kimseye tattırmasın. Allah’a emanet olun.” ifadelerini kullandı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *