Bu yazın 5 favori rengi belli oldu! 2021 Yaz sezonu moda olan renkler hangisi?

Yaz mevsimine bomba benzer biçimde girmeye hazır mısınız? Sıcak yaz günlerinde ışıl ışıl olmak ve canlı renklerle güne adım atmak isterseniz gardırobunuzda bu renklere yer vermeniz gerekiyor. Gelin hep beraber yazın 5 favori rengiyle yapılabilecek kombin önerilerine göz atalım.

Modacıların tasarladığı giysilerde öne çıkan Portakal turuncusu, Ultramarine mavi, bezelye yeşili ve pembe rengiyle oluşturacağınız kombinlerle çevrenizde görkemli bir enerji yayabilirsiniz. Sokak stilinde öne çıkan giysilerde göze çarpan bazı detaylar bulunuyor. Hem sportif hem de şık etek ve elbiseler bu yıl bayanların vazgeçilmezi olacak. 2021 yaz sezonunda öne çıkan renklerle uyum sağlayacak kombinleri sizler için sıraladık. İşte detaylar…

ULTRAMARİNE MAVİ

Bu yıl yaz renklerinde en oldukça tercih edilen renklerden bir olan mavi rengidir. Mavi renginin her tonunu kullanabileceğiniz benzer biçimde bununla beraber kullanacağınız ayakkabı ve aksesuarlara bakılırsa de sportif yada şık bir görünüm elde edebilirsiniz. 

İster pembenin en dikkat çeken tonunu isterseniz de pembenin en mütevazı halini tercih edebileceğiniz birbirinden güzel tasarımlar vitrinlerde yerini aldı. 

Ayakkabılardan bikinilere, ceketlerden denimlere kadar her bölüme birazcık tatlılık eklemek isterseniz fuşya pembeye gardırobunuzda yer açabilirsiniz.

PORTAKAL TURUNCUSU

Güneşi ve yazın geldiğini anımsatan renklerden önde gelen portakal turuncunun sür ton sür olarak kombinleyebilirsiniz.

Ek olarak krem, bej benzer biçimde soft renklerle de kombinleyerek ortama görkemli bir hava katabilirsiniz. Daha da sportif hale getirmek isterseniz jean gömlek şıklığı oluşturabilirsiniz. 

CANLI SARI

Bu sezona damga vuran ve 2021 yılının rengi seçilen canlı sarıyı giyimin her türünde görmek mümkün. 

Yeşil rengini en yakıştığı kiremit renk bir aksesuarla tamamladığınızda güzel bir ofis şıklığı yakalayabilirsiniz. Bununla beraber sıcak yaz akşamlarında tercih edeceğiniz yeşil kombinlerle daima güzel ve uyumlu bir şıklık elde edebilirsiniz. Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *