Buket Aydın, uğramış olduğu ihaneti canlı yayında söyledi! ‘Telefondaki mesajı yakaladım’

Haber spikeri Buket Aydın, TV8‘de gösterilen Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına konuk oldu. Canlı gösterimda hayatıyla ilgili konuşan Aydın, daha ilkin uğramış olduğu bir ihaneti de bütün detaylarıyla söyledi.

“İhaneti yaşadım ama ben kin tutmam”

Sunucuların “Hiç ihanete uğradın mı?” sorusu üstüne konuşan Buket Aydın şunları söylemiş oldu:

“İhaneti yaşadım… Sinirlendim, üzüldüm fakat şey oluyor bir süre sonrasında bir şey ifade etmiyor. Ben bir şeylerin acısıyla yaşayan bir insan değilim. Acele unuturum, kin tutmam. Hepimiz kendine yapar. İhanet ilk aşamada şok edici oluyor. Bilhassa araştırmam… Kesinlikle benim önüme düşer bu mevzular.

Kafamı çevirdiğimde telefondaki mesajla ihaneti yakaladım

İhaneti mesajla yakaladım. Ben hayatımdaki kişinin telefonunu karıştırmam. Telefon bir yerde duruyordu, ışığı yanınca kafamı çevirip gördüm. Birazcık üstüne gidince mevzu ortaya çıktı. Icra eden kendisine yapar. Sonunda kendisi üzülür. İhanet günün sonunda ona yük olur. Ona dert olur, ona sorun olur… İlk başta öyleymiş benzer biçimde görünmez fakat sıkıntıyı hep ihanet eden çeker…”

“Kara propaganda yaparak bana saldırdılar”

Buket Aydın, boşandıktan sonrasında kendisini üzen ve kıran haberlerle ilgili de “İhanet iddiaları beni çok üzdü. Yok o vardı, yok bu vardı boşandı falan… Ben böyle bir şeyi asla kabul etmiyorum. Bu ne bana yakışır ne de bunu karşı tarafa yaparım. Ben böyle olacağını açıkçası bekliyordum. Bu haberler in çıkmasına da hiç şaşırmadım. Bir kurumda işe başlamıştım. İnsanların bana negatif bir yaklaşımı oldu. ‘Neden o orada, biz orada değilizcilerin alttan köpürtmeleriyle sürekli bir kara propaganda halinde bana saldırdılar. Sürekli negatif senaryolar önüme konmuştu. Herkesi Allah’a havale ediyorum. O süreçte neler yaşadım… Sadece evlenme-boşanma, ilişkiler konusunda değil” dedi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *