Burak Özçivit-Fahriye Evcen çifti sezonu açtı

Oyuncu Burak Özçivit, kendisi benzer biçimde oyuncu olan eşi Fahriye Evcen ve evlatları Karan’la dinlence sezonunu açtı. Mutlu aile önceki gün Poşet’daki bir otelde objektiflere yansıdı.

Mutlu aile tablosu

Milliyet’ten Ümit Ünver’in haberine gore, öğle saatlerinde hotele giriş icra eden aile, deniz ve güneşin tadını çıkardı. Karan ile vakit geçiren Burak Özçivit ve Fahriye Evcen sahil da oyunlar oynayıp keyifli dakikalar geçirdi.

Karan’ın uyku saati erişince hususi bir cabanaya geçince Fahriye Evcen’le Burak Özçivit kendilerini serin sulara attı. Denize girecekleri sırada eşinin omzuna yaslanan Evcen’in bu halleri objektiflere bu şekilde yansıdı.

Oyuncu çiftin keyifli halleri

Suyun içinde aşka gelen oyuncu çift, deniz içinde birbirlerine sarılarak aşk dolu dakikalar geçirdi. Burak Özçivit’in esprileriyle kahkahalar atan Evcen’in keyfine diyecek yoktu.

Oğlunun yanına gitti

Deniz içinde söyleşi eden mutlu çift, sonrasında Karan’ın uyanmasıyla sudan çıktı. Fahriye Evcen, ellerini açarak koşar adım Karan’ın yanına gitti.

Eşinin arkasından sudan çıkan Burak Özçivit, ailesiyle şezlonglarda keyifli dakikalar geçirip oğlunu öpücüklere boğdu.

Kucak dolusu meyve yedi

Karan’ın meyveye olan düşkünlüğü ise dikkatlerden kaçmadı. Fahriye Evcen’in selülitli hali ise objektiflere bu şekilde yansıdı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *