Burak Özçivit’ten yepyeni kış temalı paylaşım!

Burak Özçivit ise kendi hesabından Kış paylaşımında bulunurken eşi Fahriye Evcen, Instagram hesabında Burak Özçivit’in doğum gününü duygusal mesajla kutladı.

8 aylık bebekleri Karan’ın yüzünü göstermeleri ile vaka olan çift, toplumsal medya hesabından mutlu aile karelerini paylaşmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün Kış paylaşımında bulunan Burak Özçivit’in gönderisine beğeni yağarken son olarak Karan’ı paylaşan Fahriye Evcen,Burak Özçivit’in yepyeni yaşını duygusal bir mesajla kutladı. Birlikte oldukları fotoğrafı paylaşıp altına şu notu yazdı:“Kalbim… Sevgini, sevgime katıp beni en kıymetli hissettirdin hep. Ben de canımı, canına kattım, en değerli hediyeni verdim yeni yaşında. Seni çok seviyorum. İyi ki bizimsin her şeyim…”. Eşi Özçivit ise bu duygusal kutlamaya geri dönüşünü şu ifadelerle cevap verdi:

“Ben de sizi çok seviyorum. Bebeklerim. İyi ki varsınız…”

2 yıl ilkin Dubai’de Görkemli Yüzyıl Sergisine katılan Burak Özçivit, 450 bin TL gelir elde etmişti. Başına gelen olayın 2 yıl sonrasında ortaya çıkması ile yok artık dedirten vaka gerçekleşmiş. Dubaili varlıklı bir karı, yakışıklı oyuncunun odasına girebilmek için görevli giysisi giyip içeri girmeye çalışmış. Bu durumu fark eden Özçivit’in güvenliği çağırdığı öğrenildi.

KARAN BEBEK HELLO DERGİSİNE KAPAK ÇIKTI!

ATV kanalında gösterilen ‘Kuruluş Osman’ın baş rolünü canlandıran Burak Özçivit, günün birçoğunu geçirdiği set vaktinde eşi Evcen’in getirmiş olduğu yiyecekleri yiyor.Geçtiğimiz Nisan ayında kucaklarına aldıkları Karan bebekleriyle özlem gideren Özçivit, eşinin set ziyaretlerinde bulunmasından oldukça memnun olduğu öğrenildi. Fahriye Evcen, set çekimine gidemediği vakit cep telefonuyla evden canlı gösterim yaparak Özçivit’e oğlu Karan’ı gösteriyor. Ek olarak Özçivit’in sıhhatli beslenmesi için Evcen evden devamlı sıhhatli yemekler götürüyor. Karan doğduktan sonrasında kendini mutfağa veren Evcen eşi için sebze ağırlıklı sıhhatli besinler hazırlayıp yardımcısıyla sete gönderiyor. Evcen set yemeği takıntısını eşi üstünde sürdürmeye devam ediyor. Magazin gündeminden bir türlü düşmeyen Burak Özçivit, mutlu aile karesiyle Dünya genelinde ilgi odağı oldu. 8 aylık bebekleri Karan’ın fotoğrafı Sırbistan’daki Hello dergisine kapak olarak çıktı.

KARAN BEBEĞİN TULUMU YOK SATTI!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in aylardır saklamış olduğu oğulları Karan bebekten ilk kare geçtiğimiz gün ortaya çıktı. Vizyonun ve toplumsal medyanın en gözde çifti Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in bebekleri Karan’ın kime benzediği fanatikleri tarafınca münakaşa mevzusu oldu. Karan’ın doğumundan beri yalnız elini ve ayağını paylaşan oyuncu Evcen, nazardan nedeniyle yüzünü göstermemeye dikkat ediyordu. Evcen, 8. aya basan Karan’ın ilk kez yüzünü gösterdi. Daha doğmadan adına hususi oluşturulan hesabı ile zirveye oturan Karan bebek için anası Evcen’in paylaşmış olduğu kare üstün dereceli kırmayı başardı. Anne-oğul ilk pozunu paylaşan Evcen’in fotoğrafına fazlaca sayıda Meşhur hayranlık dolu yorumlarda bulunmuştu. Evcen ise yorumların hepsini kaldırıp fotoğrafı yoruma kapalı yapmış oldu. Öğrenilen haberlere gore Meşhur çiftin başına şans kuşu kondu. Yabancı bir oyuncak firmasının isteği üstüne 1 milyonluk reklam teklifinde bulunulan Karan bebeğin hesabında yapılacak bir paylaşım için 50 bin TL, öykü için de 15 bin TL teklif edilmiş olduğu öne sürüldü. Bu kadar fazlaca konuşulan Karan bebeğin üstündeki tulumun fiyatı ise duyanları şoke etti. Instagram’ın keşfet kısmında bir sayfanın yayınladığı gönderi de bebeğin üstündeki astronot görünümlü tulumun H&M mağazasından 139 TL olduğu öğrenildi. Mağazada tulumun stoklarda kısa sürede tükendiği öğrenildi. Oğlu ile keyifli anlarını paylaşan Fahriye Evcen fotoğrafın altına, “Karan’ım” notunu düştü. Karan bebeği görenler, Twitter hesabında tweetler atmaya başladı. İşte Karan bebek ile ilgili en fazlaca güldüren yazılar…

KARAN REKOR KIRDI! KARAN BEBEK DÜĞÜN FOTOĞRAFLARINI BİLE GEÇTİ

2017 senesinde evlenen Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’in o zamanlarda düğün fotoğrafları beğeni rekoru kırmıştı. Tek bir düğün fotoğrafında 1.711.743 beğeni sayısına ulaşan Fahriye Evcen’in geçtiğimiz günlerde oğlu Karan’ı ilk kez paylaşmış olduğu gönderi 2.913.980 beğeni alarak üstün dereceli üzerine üstün derece elde etti.

SİZCE KARAN BEBEK KİME BENZİYOR? İŞTE KARAN BEBEK…

Karan bebeğin toplumsal medyada paylaşılması üstüne yorumlar ve beğeniler arda arda gelmeye devam ediyor. Yorumların bir çok Karan’ın babası Burak Özçivit’e benzediği yönünde. 

FAHRİYE EVCEN’İN ZOR ANLARI!

Mide kanseri rahatsızlığından nedeniyle geçen yıl ameliyat olan Fahriye Evcen’in babası Ramazan Evcen’in hastalığı tekrardan nüksetti. Hastalığının tekrardan ortaya çıkışı ile üzüntüden mahvolan Evcen’in eşi Burak Özçivit’in sakinleştirmeye çalmış olduğu öğrenildi. Ramazan Evcen, İstanbul’da hususi bir hastanede tedavi görüyor.

SET KURALLARINI KOYDU!

2019 yılının Nisan ayında anne olan Fahriye Evcen, oğlu Karan’a bakıcı istemediği için setlere ara verdi. Kendisine teklif getiren yapımcılara ise kaide koyan Evcen, “Hazırlıklar dahil sette toplamda 9 saat kalırım. Haftada da iki gün ve resmi tatillerde izin yaparım” söylediği öğrenildi. Çocuğunu büyütmeye odaklanan oyuncu, bu yüzden projelere karşı mesafeli durdu. İçine sinen bir proje olduğunda yer almak istediğini de belirten oyuncu sadece kuralları kabul edilirse kabul edeceğini söylemiş oldu. 

BERABER PAYLAŞIM YAPTILAR!

Doğum kiloları sebebiyle uzun süre eleştirilen Fahriye Evcen, eski haline kavuşabilmek için aylardır hem fitness yapıyor hem de doktorunun rejim programına harfiyen uyuyor.
Evinin bir odasını fitness salonuna Fahriye Evcen mümkün oldukça organik yiyecekler ve bol miktarda meyve tüketiyor. Evcen, uyku saatlerine de fazlaca dikkat ediyor. Meşhur oyuncu Müessese Osman dizisinde rol alan eşi Burak Özçivit ile yepyeni paylaşım yapmış oldu. Paylaşım kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. 

KARAN’A OKUL BAKIYOR!

Her şeyleriyle gündem olmaya devam eden Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden şaşırtan bir haber daha geldi. Sır şeklinde sakladıkları oğulları Karan için senelik tutarı 60 bin TL olan Ana okullarına baktıkları öğrenildi. Birçok Meşhur ismin çocuğununda gittiği bu okul için Evcen’in kısa sürede bir görüşme gerçekleştireceği iddia edildi. 

Geçtiğimiz günlerde üstün dereceli kıracağı belli olan Müessese Osman’ın ilk fragmanı gösterildi. İzleyicinin sabırsızlıkla beklediği ilk fragman yalnız yurt içi değil yurt haricinde da izlenme rekoru kırdı. Cannes’ın MIPCOM Fuarı’nda öne çıkan dizileri içinde olması sebebiyle yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, dizi tanıtımı için Cannes’a gitti. Başarısı ve görünümü ile her insanın sevilmiş olduğu bir isim olan Özçivit, The Ottoman afişinin önünde attığı fotoğraf ile Instagram hesabında gene 500 binin üstünde beğeni alarak üstün derece elde etti. Eşi Evcen ise kalp ve öpücük emojileri ile desteğini gösterdi.

FAHRİYE EVCEN’İN ABLASI AYŞEN EVCEN…

Gerek dizilerde yer almış olduğu rolleriyle gerek de Burak Özçivit ile olan evlilik hayatıyla fazlaca konuşulan adlardan kabul edilen Fahriye Evcen, oyunculuk eğitimi almamış olmasına karşın merhum oyuncu Oya Aydoğan’ın keşfedilmesi ile ünlüler camiasına giriş yaparak zirveye oturmuştu.

Cemiyet içinde kısa zamanda beğenilerek takip edilen Fahriye Evcen, başarı göstermiş oyuncu Burak Özçivit ile de evlenince daha fazlaca göz önünde olmaya başladı. Peki kısa sürede anne olan ve hamileliğinde almış olduğu kilolarıyla gündeme damga vuran Fahriye Evcen’in ablası kimdir? İşte güzel oyuncu Evcen’in ablası ile benzerliği…

ÜNLÜ ÇİFTTEN AŞK PAYLAŞIMI!

Doğum sonrası şişman görünümüyle gereksiz birçok eleştiri alan güzel oyuncu Fahriye Evcen, başta fanatikleri olmak suretiyle pek fazlaca kişinin Karan merakı ile gündemden düşmüyor. 5 ay ilkin oğlu Karan’ı kucağına alan Fahriye Evcen, uzun aradan sonrasında eşi Burak Özçivit’le olan fotoğrafını Instagram hesabından “Aşk” notu ile paylaştı.

Güzel olmasıyla birlikte yetenekli bir oyuncu olmasıyla sevilen Fahriye Evcen fanlarından birisinin photoshopla yapmış olduğu Karan Özçivit fotoğrafını gerçek zannedenler olduğu şeklinde shopla yapıldığı fazlaca belli şeklinde yorumlar yaparak inanmadıklarını dile getirenlerde vardı. İşte Fahriye Evcen ve oğlu Karan Özçivit’in kucak kucağa olduğu görünümüyle gerçek zannedilecek kadar inandırıcı o fotoğrafı…

Kısa zamanda Twitter hesabında tt listesinin üst sıralarına yerleşen güzel oyuncu Fahriye Evcen’in eşi Burak Özçivit, eşi aleyhinde meydana getirilen çirkin mevzuya toplumsal medya hesaplarından hakim oldu. Bir yakınına “Fahriye her haliyle o kadar güzel ki, ona olan aşkım her gün artıyor.” demişti. Cihangir’de görüntülenen yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, mekan çıkışında gazetecilerin kilo eleştirilerini hatırlatmalarının üstüne “Fahriye çok iyi bir anne. O her haliyle çok güzel” dedi. 8.6 milyon takipçili Evcen’e yurt içi ve yurt dışından fanatikleri da “Yanındayız” desteklerini vermeye devam ediyor.

FAHRİYE EVCENDEN DUYGU DOLU HUZUR PAYLAŞIMI…

Güzel oyuncu Fahriye Evcen etken olarak kullandığı Instagram hesabında yayınladığı gönderilerle takipçilerini mest etmeye devam ediyor. Anne olmanın en güzel karesini özetleyen Evcen, yaşamış olduğu huzuru hesabının story kısmında 2 cümle ile yansıttı. İşte anneliğin tadını çıkaran Evcen’den duygusal paylaşım…

NESLİHAN ATAGÜL’DEN EVCEN’E TAM DESTEK!

Önceki akşam bir mekan çıkışı görüntülenen oyuncu Neslihan Atagül, Kara Sevda dizisindeki başrol arkadaşı olan Burak Özçivit ve eşi Kadir Doğulu’nun görüşmemesi sebebiyle Fahriye Evcen’le araları açılmıştı. Oysaki ikili uzun seneler Yaprak Dökümü adlı dizide birlikte oynamıştı. Doğum kilolarını vermemesi üstüne ağır eleştiriler alan Evcen’e birçok Meşhur isim destek vermişti. Atagül’de sessizliğini bozdu “Arkadaşlar hayat bu. Bunlar normal şeyler. İnsanların üzerine bu kadar gitmeye gerek yok” sözleri ile Evcen’e destek verdi. Sonrasında da oğulları Karan’ı kucaklarına alan çifte “Allah mutlu mesut etsin. Sağlıklı, neşeli ve uzun ömürleri olsun” temennisinde bulunmuş oldu.

NELER OLMUŞTU?

Günlerdir Magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Burak Özçivit ve eşi Fahriye Evcen’den Karan ile yepyeni paylaşım geldi. Fahriye Evcen Instagram hesabında yayınladığı gönderiye “Beni ararsanız bulutların üzerindeyim…” notunu düşerek, anne olmanın vermiş olduğu hissi beyan etti. Oğlu Karan’ın dünyaya gelmesiyle mutlu aile yaşamını sürdürmeye devam eden Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, oğullarının yüzünü göstermeden paylaşım halletmeye devam ediyor.

SON GÜNLERDE NELER OLDU?

İki günlük Bodrum tatili dönüşünde havalimanında görüntülenen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, bebekleri Karan’ın yüzü görünmesin diye panikledi. Bebek otomobilinin yüzünü kapatan çift, hemen sonra çıkışa yaklaştı. Muhabirlerin “Bebeğin yüzünü neden sakladınız? sorusunu yanıtlayan çift “Çok görünsün nazara gelsin istemiyoruz” dedi.
“Geçtiğimiz  günlerde bebeğinizin yüzü görüntülendi tepkiniz ne oldu?” sorusuna ise, Özçivit “Şaşırdık. İki günlük tatile gittik beklemiyorduk” şeklinde konuştu. Ek olarak Evcen’in hamileliği süresince almış olduğu kiloları vermemesi de dikkatlerden kaçmadı.

ÜNLÜLER DE EVCENİN ARKASINDA ! PELİN AKİL: ”EN FAZLA KİLOMDAYIM”

Instagram hesabının storysinde bebeğini paylaşan Pelin Akil, Fahriye Evcen’in kilolarını dert edinen kesime yönelik, “Emzirdiğim süre boyunca lohusayım ben! Sütüm iyi olsun diye canımın çektiğini hem de fazlasıyla yemekten kendimi hiç alıkoymuyorum. Tüm yaşamım boyunca olduğum en fazla kilomdayım ama kendimi de hiç bu kadar sevmemiştim. Anne olmak çok güzel. Her kadın güzel. Fahriye Evcen de çok çok güzel” ifadelerini kullandı.

 

OYUNCU VİLDAN ATASEVER’DEN KİLO DESTEĞİ!

Doğum sonrası fit görünümleri ile hızlıca eski hallerine dönen ünlülerin aksine şişman bir halde görüntülenen Fahriye Evcen için toplumsal medyada kilosu aleyhinde bazı yorumlarda bulunulmuş oldu. Oyuncu Vildan Atasever ise Instagram hesabından arkadaşı Evcen’i destekleyerek ”Sen her halinle güzelsin. Her şeyden önemlisi Karan bebeğin biricik annesisin…” dedi ve kilonun bir anne olarak ona ne kadar fazlaca yakıştığını beyan etti.

BENGÜ: ”KİLOMU DERT ETMİYORUM…”

Doğum sonrasında kilolarından kurtulamayan Fahriye Evcen için 5 Ağustos’ta kızı Zeynebi dünyaya getiren Bengü,

“Ben de yeni doğum yaptım… Lohusayım… Emziriyorum… Benim de ellerim, ayaklarım, yüzüm ödemden şiş… İyi besleniyorum, asla kilomu dert etmeden bizim için sağlıklı olan ve süt arttıran ne varsa yiyorum…” diyerek Fahriye Evcen’in yanında bulunduğunu belirtti.

FAHRİYE EVCEN’DEN KİLO ELEŞTİRİLERİNE CEVAP GECİKMEDİ!

Fazlalık kiloları sebebiyle eleştiri oklarını üstüne toplayan Fahriye Evcen, meydana getirilen bütün çirkin eleştiriler karşısında sakinliğini koruyarak fazlaca güzel bir cevap verdi. ”Her anne, her hanım fazlaca güzeldir!” paylaşımında bulunan Evcen, lüzumlu cevabı her insana vermiş oldu.

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in, doğumundan bu yana herkesten sır şeklinde sakladıkları oğulları Karan Özçivit’in fotoğrafı sonunda Bodrum’da görüntülendi. Bayramın 3. günü Bodrum’da olmayı yeğleyen Meşhur çift, havuzun başlangıcında suyun keyfini çıkarırken arkada bakıcılarının kucağında tuttuğu Karan dikkatlerden kaçmadı.

Elleri ve ayaklarının çekimi hariç hiçbir şekilde bebeklerinin fotoğrafını yayınlamayarak insanlarda merak uyandıran Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in oğullarının kimliği belli oldu. Havuz keyfinin yanı sıra Özçivit’in eşi Evcen’in fotoğraflarını çekmiş olduğu de kameralara yansıdı. İşte Bodrum tatilinden Karan bebek ve kareler…

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

 

Gundemtube.com haber platformu ile güncel ve yeniliklerden haberdar ol! Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *