Burak Sergen ile Nihan Ünsal boşanıyor

Kanal D‘de ekrana gelen Sadakatsiz dizisinde rol alan usta oyuncu Burak Sergen, 4 ay ilkin Nihan Ünsal ile evliliğe ilk adımını atmıştı. Sadece çift aleyhinde ayrılık iddiası ortaya atıldı.

Fotoğraflar silindi, hesaplar kapatıldı

Sergen’in, Ünsal’ın ihanetine uğramış olduğu ve ayrılma sonucu almış olduğu ileri sürüldü. Meşhur oyuncu, eşiyle yer almış olduğu fotoğrafları Instagram hesabından sildi, Nihan Ünsal ise toplumsal medya hesaplarını kapattı.

“Evet, boşanıyorlar”

Ünsal’ın, İzmirli bir iş adamıyla aşk yaşamış olduğu iddia edildi. Burak Sergen‘in menajerlik şirketi ise çıkan haberleri doğruladı.

Eski eşten destek

Basına yansıyan haberlerin peşinden Burak Sergen’e eski eşinden destek mesajı geldi. Işıl Sergen, 60 yaşındaki usta oyuncuya “Güçlü ol” dedi ve bununla birlikte aleyhinde çıkan “nafaka” haberlerine de açıklık getirdi.

“İyi ya da kötü günler hepimiz için…”

Işıl Sergen, toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“İyi ya da kötü günler hepimiz için… Kimsenin kötü günüyle sevinen bir insan asla olmadığım gibi oğlumun babasının bu durumdan en güçlü şekilde çıkacağına da eminim. İçinde bulunmadığım durumlarda da yorum yapmak ve konuşmak asla istemiyorum. Sadece adımın geçtiği kısımla ilgili açıklama yapmak zorunda kaldım. Bugün haber sitelerine düşen haberin içinde, Burak Bey’le boşanma anlaşmamızda “15 milyon tazminat” aldığıma dair bölüm tamamen gerçek dışıdır. O zaman da açıkladığımız gibi dostane bir anlaşmalı boşanma gerçekleştirdiğimiz için kimsenin kimseden tazminat alacağı doğmamıştır. Yapılan yorumlara istinaden bu açıklamayı yapmak zorunda kaldım. Bir ricam da bugün çıkan haberlerde lütfen oğlumun dahil olduğu fotoları kullanmayınız. Hassasiyetinize teşekkür ediyorum.”

Velayet davası

Öte taraftan Işıl Sergen, eski eşine 11 yaşındaki oğlu Cansın için velayet davası açmıştı. Geçtiğimiz haziran ayında sonuçlanan davada mahkeme, daha ilkin ortak olan velayetin anneye verilmesine karar vermişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *