Çağatay Ulusoy’un balık aşkı tekne aldırdı

Balık tutkusu ağır basan oyuncu Çağatay Ulusoy, 100 bin dolar (ortalama 838 bin TL) ödeyerek, hususi üretim tekne aldı. Ulusoy’un yepyeni oyuncağında, balık tutmak için hususi oltalar ve mekanizmaların bulunmuş olduğu öğrenildi.

Milliyet Cadde’den Ümit Ünver’in haberine gore oyuncunun, deniz aracında iki şahıs kalabiliyor. Balık tutmayı ve dalmayı oldukça seven başarı göstermiş oyuncu, dizi yorgunluğunu denizde atıyor.

Ulusoy, toplumsal medya hesabının öykü bölümünden yapmış olduğu son paylaşımda yakaladığı palamut balıkları ile objektife poz verdi ve bu karenin üstüne “palamutçulaaaar” notunu düştü.

Gözlerden uzak dinlence

3 senedir beraber olduğu oyuncu Duygu Sarı saçlı ile beraber geçtiğimiz haftalarda Bodrum’a giden Ulusoy, oradan teknesine atlayarak soluğu Datça’da aldı. Datça’da gözlerden uzak dinlence icra eden çift, bir haftalık tatilin arkasından Bodrum’a geri döndü.

Balık tutarken görüntülenmişlerdi

Bazen ‘ayrılık’ iddiaları ile gündeme gelen Meşhur çift, geçtiğimiz yaz tekne tatilini tercih etmişti. İkili, duygusal tatillerinde balık tutarken objektiflere yansımıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *