Camdaki Kız’da Melisa gizemi! Hayri, Muzo, Sedat ve Nalan’ı şoke eden vaka!

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isminde romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin mevzu alındığı dizisi Camdaki Kız dizisi 21. bölümüyle 25 Kasım Perşembe izleyici karşısına çıktı. Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Hande Ataizi, Nur Sürer, Enis Arıkan, Tamer Levent, Cihangir Ceyhan ve Devrim Yakutoğlu‘nun başrollerde oynadığı Camdaki Kız‘ın son kısmında Melisa ve Sedat şoku yaşandı.

Muzo’dan düzmece sevgiliye yepyeni yaşam hikayesi

Camdaki Kız son bölümde, Muzo’nun bir kız arkadaşı bulunduğunu ağzından kaçıran Sedat, Koroğlu Konağı’nda yepyeni bir gündeme sebep oldu. Oğlu için heyecanlanan Gülcihan, Melisa ile tanışmak istedi. Bu teklifi geri çeviremeyen Muzo ise Melisa’nın ailesi ve yaşamı için yepyeni bir öykü yarattı.


Sedat, Melisa ile geçirdiği geceyi hatırladı

Melisa’yı Muzo’nun kız arkadaşı olduğundan büyük bir özenle evlerinde konuk eden Koroğlu Ailesi, sorularıyla Melisa’yı kontrol etti. Akşam yemekte her şey güzel giderken, beraber yedikleri yemekte Melisa’yı tanıdığını iddia eden Sedat, onun boynundaki dövmeyi görmüş oldu.


Melisa ise rolünü fazlaca iyi yaparken, ensesinde bulunan dövmeyi Sedat’ın görmesiyle kim bulunduğunu ele verdi. Sedat, daha ilkin beraber olduğu Melisa’yı hatırladı ve şoke oldu. Sedat, onunla geçirdiği geceyi ve 17’nin Melisa doğrusu Meliha’nın uğurlu sayısı bulunduğunu anımsadı.


Hayri’nin gelişi Melisa’yı şoke etti!

Muzo ise Melisa’yı konağa getirirken Hayri’nin onu görmemesi için Hayri’yi gönderdi. Melisa’nın en fazlaca korkmuş olduğu da Hayri’nin onu görmesidir. Muzo gecenin sonunda Melisa’yı evine bırakmak isterken Hayri’nin gelişiyle her şey alt üst oldu.

Tek korkusu Hayri’ye yakalanmak olan Melisa, sıkıntısız bir halde rolünü oynarken; gece sonu Hayri’nin salona girmesi hem Muzo’yu hem de Melisa’yı şoke etti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *