Camdaki Kız’da Nalan’ı yıkan vaka! Babası Adil’i, eşi Sedat’ın yasak aşkı Cana ile elde etti!

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin mevzu alındığı dizisi Camdaki Kız 20. bölümüyle 18 Kasım Perşembe izleyici karşısına çıktı. Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Hande Ataizi, Nur Sürer, Enis Arıkan, Tamer Levent, Cihangir Ceyhan ve Devrim Yakutoğlu’nun başrollerde oynadığı Camdaki Kız’ın son kısmında sürpriz gelişmeler yaşandı.

Nalan, babası Adil ve Cana’yı beraber görmüş oldu!

Camdaki Kız‘ın 20. kısmında Nalan, Cana’nın Sedat’a attığı bildiri sonrası restorana gitti. Nalan, eşi Sedat’ı yasak aşkı Cana ile yakalayacağını sanarken karşısında babasını görünce büyük yıkım yaşadı.


Muzo’nun sevgilisi ortaya çıktı

Camdaki Kız son bölümde Nalan’ın Billur’la arasını halletmeye çalıştığını öğrenen Muzo, kendisinden asla beklenmeyen bir durumun içine düştü.

Melisa, aslına bakarsak Hayri’nin bir tanımış olduğu ve annesine bakmakla yükümlü olan bir kızdır. Muzo, bambaşka bir senaryoyla Nalan’a benzemesi için de hususi istekte bulunmuş olduğu Melisa’yı Sedat ve Nalan’la tanıştırdı.


Camdaki Kız son bölümde neler oldu?

Nalan, Sedat’ı geri döndürmek ve evliliğini kurtarmak için büyük bir savaşım veriyor. Sedat’ı geri döndürmekte başarı göstermiş olan Nalan, bu kez Rafet’le konuşma yapar.

Rafet, Nalan’ın yapmış olduğu konuşmadan oldukça etkilenir ve çocuklarını yine bir arada görmek için harekete geçer. Feride, kızının evliliğini kurtarabilmesinden sebebiyle oldukça memnundur. Cana ise Alp’in şüphelerine karşı oldukça tedirgindir. Alp, Cana’nın hareketlerinden şüphelenip, işin aslını öğrenmek için harekete geçer.

Cana, Sedat’ın hayatından çıkmak istemesinin arkasından büyük bir hırsa kapılır ve asla beklenmeyen kurnaz bir plan yapar. Nalan’ın Billur ile arasını halletmeye çalıştığını öğrenen Muzo, yalancı sevgilisi Melisa’yı Nalan ve Sedat’la tanıştırır.

Melisa’nın gerçekte kim bulunduğunu öğrendiğinde ise büyük bir şaşkınlık yaşayan Muzo, bu vakadan iyi mi kurtulacak? Nalan, Cana’yla Sedat’ı yakalamak suretiyle gittiği yerde şoke eden bir vaka yaşıyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *