Camdaki Kız’da şaşırtan final! Hepimiz dondu kaldı!

Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu‘nun oynadığı, Gülseren Budayıcıoğlu‘nun kitabından uyarlanan Camdaki Kız dizisi, 29 Nisan Perşembe akşamı 4. bölümüyle Kanal D ekranında seyircisiyle buluştu. Son bölümde Sedat, her insanın bulunmuş olduğu yemekte gizlice Cana ile buluştu.

Nalan, Sedat ve Can’a aşkını anlamış oldu

Sedat, Nalan’la aralarındaki sorunların çözülebilmesi için organize edilen gecede Cana’dan uzak kalmayı başaramadı. Cana’nın gözleri Sedat’ta, Sedat’ın gözleri de Cana’dadır. Koroğlu malikanesinde verilen davete geldiği için Sedat, Cana’ya bir sürpriz yapmış oldu.

Cana için almış olduğu bileziği ceketinde saklayan Sedat, Nalan’ın üşümemesi için ceketi genç kızın omuzlarına bıraktı. Nalan, aniden bilekliğin düştüğünü fark etti. Sedat bir süre sonrasında Cana ile buluşup armağan bileziği verdi. Sedat’ın ceketindeki bileziği Cana’nın kolunda gören Nalan, her şeyi anlamış oldu.

Her insanın içinde parmağındaki yüzüğü çıkarıp Sedat’a vererek evi terk etti.

Camdaki Kız son bölümde neler oldu?

Koroğlu Ailesi, Sedat’ın fotoğraf krizini çözmek için beklenmeyen bir plan yapıyor.

Gazetelerden Sedat’ın başka bir hanımla görüştüğünü öğrenen Nalan, büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Başından beri Koroğlu ailesine asla güvenmeyen Feride de çılgına döner.

Muzo, Sedat’ın Cana ile fotoğraflarının gazetelerde bulunduğunu öğrenince Sedat’ı kurtarmakla kurtarmamak içinde kararsız kalır. Muzo Sedat’ı kurtarmak için bir plan yapar.

Haberin yayınlanmasıyla Koroğlu Malikânesinde kıyamet kopar. Rafet, aile şerefi ve haysiyeti için, bir an ilkin bu durumu düzeltmeleri ve Nalan’ın yüzüğü atmasını engellemeleri için herkesi harekete geçirir. Haberi yapanlara ve Sedat’a karşı bütün restini çeken Rafet, herkesi alarma geçirir.

Koroğlu ailesinin kendilerine bir izahat yapmasını bekleyen Feride, Nalan ve Adil, Rafet’in davetiyle Koroğlu Malikanesine giderler. Bu davette Cana da olacaktır.

Rafet Koroğlu’nun yiyecek davetine gelen Nalan ve ailesi karşılarında Nalan’ı görünce şoke oluyor. Feride’nin beklediği cevabın gelememesine karşılık Koroğlu Ailesi’nde işler iyice karışır.

Cana ve ailesinin de katılmış olduğu yemekte tehlikeli anlamış olur yaşanır. Peki Nalan, Cana ile Sedat’ın içinde bir ilişki bulunduğunu anlayacak mı, yoksa bu yalana inanacak mı?Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *