Camdaki Kız’da Sedat büyüyü bozdu! Hem Nalan’a hem Hayri’ye yakalandı!

Kanal D’nin reyting rekorları kıran fenomen dizisi Camdaki Kız, son bölümüyle gene toplumsal medyada gündem oldu. Dizinin 14’üncü kısmında; Sedat ve Nalan içinde beklenen yakınlaşma yaşandı. Sedat’ın gece sonunda Cana’yı araması ve akabinde hem Hayri’ye hem de Nalan’a yakalanması yepyeni bölüme damga vurdu.

Sedat ve Cana’dan Nalan’a oyun

Camdaki Kız son bölümde; Nalan ve Cana’nın aynı odada bulunduğunu fark eden Sedat, bir şey yapmalarını icap ettiğini söylerken Cana’nın aklına bir plan geldi. Yakın arkadaşı kaza yapmış benzer biçimde numara icra eden Sedat, karısını eve yollamayı başardı.

Olanlardan habersiz olan Nalan, Hayri ile eve giderken Hafize aradı. Annesinin odanın kapısını açmadığını söyleyen Hafize, Nalan’ı eve çağırdı. Apar topar eve giden Nalan, odaya girmek için Hayri’den yardım istedi. Balkondan içeri giren ve yatağın üstündeki mektupları gören Hayri, kapının kilidini açmış olduğu benzer biçimde Feride geldi.

Feride demediğini bırakmadı

Hem Nalan’ı hem diğerlerine oldukça kızan Feride, Nalan’a sadece kucağında bebeğiyle ulaştığında her şeyin eskisi benzer biçimde olacağını söylemiş oldu. Ayrıca Nalan, anası ve babasının arasının bozuk bulunduğunu ve Adil Bey’in evi terk ettiğini öğrendi.

Hayri’nin Nalan’ı mutlu etme çabası

Annesinin söylediği ağır laflara tanık olan Hayri ise morali bozuk olan Nalan’ı eve gitmeden ilkin sahil kenarına götürdü. Eve gittiğinde Gülcihan Hanım’a durumu açıklayan Nalan, odasına çıkıp uyudu.

Geceyi sevgilisiyle geçirdi

Bu sırada Cana ile otelde olan Sedat ise annesinin telefonuyla büyü bir şok yaşadı. Oğlundan şüphelenen Gülcihan, Sedat’a inandı. Sabah eve giden Sedat, babasının Beyoğlu’ndaki otel için istediği kredi mevzusunda uğraşacağını söylemiş oldu. Selen’in kendisini minik görmesinden yakınma eden Sedat, Nalan’a dert yandı.

Otelde karşılaştılar

Aklı ailesinde olan Nalan ise babasının arayarak otele geleceğini söylemiş oldu. Otele girmiş olduğu benzer biçimde Cana ile karşılaşan Nalan, Cana’nın babası ve Sedat hakkında sözlerine oldukça sinirlense de belli etmedi. Babasına annesinin kendisinden bir şey saklayıp saklamadığını da sordu. Adil Bey, gerçekleri aklından geçirse de kızına bir şey söylemedi.

Cavit’ten sedat’a yardım

Şirkette kredi için canla başla savaşım eden Sedat ne yapacağını düşünürken; Cavit eniştesi imdadına yetişti. Yönetim kurulu için doğru kişinin ta kendisi bulunduğunu söyleyen Cavit, kredi işini halletti. Sedat’a yardım eden Cavit’in bunu niçin yapmış olduğu ise merak mevzusu oldu. Sadece bu hamle her insanın aklına Cavit’in Gülcihan’ı arayıp “Rafet’i bitireceğim” sözlerini getirdi.

Kahvaltı sofrasında banka müdürünü arayarak kredi müjdesini veren Sedat, herkesi şaşırttı. Başta babası Rafet olmak suretiyle tebrikleri kabul eden Sedat, başarısını karısına borçlu bulunduğunu ve bundan dolayı Nalan’ı çiftlik oteline götüreceğini deklare etti.


Yepyeni evlilerin balayı kaçamağı

Otele ulaştıklarında odalarından çıkmayan Sedat ve Nalan keyifli dakikalar geçirdi. Evdekilerin taklidini icra eden Sedat, eşini güldürürken; Nalan da sessiz beyaz perdede ‘Selvi Boylum Al Yazmalım’ filmini söyledi. Arkasından duygusal anlamış olur yaşan ikili, nihayet yakınlaştı.

Sedat kötü yakalandı

Sadece Koroğlu çiftinin gecesi pek de keyifli bitmedi. Nalan uyurken Cana’yı arayan Sedat, onu oldukça özlediğini ve oldukça sevdiğini söylemiş oldu. Bunu duyan Hayri büyük bir şok yaşarken; Nalan da kocasının telefon konuşmasına tanık oldu. Sedat’ın bu davranışına tepki yağdı.


İşte Sedat için meydana getirilen yorumlardan bazıları…

“Sinirlenmemek elde değil. Bir insan nasıl daha da alçalabilir? Bunun en güzel örneği Sedat olmalı”, “Cana ve Sedat ikilisinden midem bulanıyor”, “Kaç yıllık yorumcuyum sana söyleyecek kelime bulamadım”, “Erkekler en büyük yanlışlarını en doğru kadınlarda yapar”, “Sadakatsiz’deki Volkan’dan daha itici geldin gözüme”.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *