Camdaki Kız’da Sedat’ın ayrılma sonucu Nalan’ı yıkıyor! Hayri desteğe koşuyor!

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isminde romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin mevzu alındığı dizisi Camdaki Kız dizisi 18. bölümüyle 4 Kasım Perşembe izleyici karşısına çıktı.

Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Hande Ataizi, Nur Sürer, Enis Arıkan, Tamer Levent, Cihangir Ceyhan ve Devrim Yakutoğlu’nun başrollerde oynadığı Camdaki Kız’ın son kısmında sürpriz gelişmeler yaşandı.

Sedat’tan ayrılma sonucu

Camdaki Kız son bölümde Sedat, günlerdir telefonlarını açmadığı karısı Nalan’ı en sonunda arayarak özür dileyerek ve buluşmak istediği söylemiş oldu. Nalan, Muzo’dan duydukları karşısında şoke olmuştur. Bu sırada Feride’nin telefonuyla daha da fena olur. Sedat’la görüşmeye giden Nalan, kendisini derinden yaralayacak sözler ve kararlar duydu. on bölüm final sahnesinde Sedat, boşanmak istediğini Nalan’a deklare etti.

Nalan’ın yanına Hayri koşuyor

Camdaki Kız‘ın 11 Kasım Perşembe ekrana gelecek olan 19. yepyeni bölüm fragmanı da gösterildi. Yepyeni bölümde Sedat’ın ayrılık sonucu almasının peşinden, kandırıldığını düşünen Nalan koşarak restorandan uzaklaşıyor. Büyük bir yıkım yaşayan Nalan, bir taraftan da aşkını kaybedecek olmanın acısını yaşıyor. Hayri ise Nalan’a destek olmak için yanı başlangıcında bekliyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *