Camdaki Kız’da yasak aşk ifşa oldu

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isminde romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin mevzu alındığı dizisi Camdaki Kız dizisi 17. bölümüyle 28 Ekim Perşembe izleyici karşısına çıktı. Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Hande Ataizi, Nur Sürer, Enis Arıkan, Tamer Levent, Cihangir Ceyhan ve Devrim Yakutoğlu‘nun başrollerde oynadığı Camdaki Kız’ın son kısmında sürpriz gelişmeler yaşandı.

“Servetimden men ediyorum”

Rafet, Cana ve Sedat’ın görüntülerinin ortaya çıkmasının arkasından oğluna ceza verdi. Rafet, “Sedat Koroğlu’nun defterini kapattım. Bu dakikadan itibaren seni bütün malımdan, mülkümden, servetimden men ediyorum” dedi.


Camdaki Kız son bölüm özeti

Gülcihan ve Rafet’in evliliklerinin 35. yıl kutlamasında gösterilen görüntüler, Rafet’in fenalaşmasına ve Koroğlu konağının iyice karışmasına niçin olur. Sedat, Cana ile görüntülerini yayınlatanın Selen bulunduğunu düşünür. Rafet, görüntüleri izlemenin arkasından soluğu Cana’nın evinde alır.

Cana’ya haddini bildirmek isteyen Rafet, Cana’yı kızını örnek vererek uyarıyor. Rafet’in karşısında utanan Cana, Nalan’a yaptıkları ihaneti düşünüyor. Bu sırada Cana’yı arayan Sedat babasının orada bulunduğunu bilmeden rahat rahat konuşuyor. Sonunda Cana bu ilişkiyi bitirme kararını açıklıyor.

Selen’in firmanın başına geçeceğini Levent’e söylemesiyle sırlar ortaya çıkıyor. Levent, görüntüleri kendisinin yayınlattığını itiraf eder. Levent’in kardeşine karşı yapmış olduğu bu hamleye öfkelenen Selen, Rafet’e her şeyi itiraf etmek ister.

Sadece Levent’in bebek yalanı tehdidiyle karşı karşıya kalır. Feride, Nalan ve Sedat’ın evliliğini kurtarmak için değişik yollara başvururken, Hayri de aklından Nalan’ı atamaz.

Feride ve Adil ile uzun yemeğe çıkan Nalan, geçmişi sorgulamayı bırakmaz ve Feride’ye sorular sorar. Rafet’in şirket geleceği için vereceği kararlar şekillenir, sadece evlatlarını gene bir sürpriz bekler.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *