Can Yaman ve Sulh Murat Yağcı, ‘dünyanın en yakışıklı 100 erkeği’ sıralamasında yer aldı

ABD merkezli dünyaca Meşhur web sitesi TC Candler, bu yıl da “Dünyanın en yakışıklı ve en güzel 100 Ünlü yüzünü” belirledi. 1990 yılından bugüne her yıl meydana getirilen TC Candler sıralamasında bu yıl dünya sıralamasına 2 Türk adam girdi.

İlk 100 içinde son dönemde yıldızı parlayan Can Yaman 28’inci, oyuncu Sulh Murat Yağcı ise 31’inci oldu. Adaylarda Çağatay Ulusoy ve Akın Akınözü de yer alıyordu.

Bağımsız eleştirmenler tarafınca hazırlandı

Bağımsız eleştirmenlerin hazırladığı TC Candler sıralamasında, halk tarafınca sunulan milyonlarca tavsiye dinleniyor ve araştırma yapılıyor.

Dünya çapındaki güzellik idealinin bir sıralaması hazırlanıyor. Güzel duyu mükemmellik ise kriterlerden yalnız biri. Zarafet, özgünlük, cüret, tutku, derslik, duruş, sevinç, vaat, ümit şeklinde detaylar da dikkate alınıyor. 2021 senesinde ortalama 250 bin ünlüden yalnız 100’ü TC Candler listesine seçildi.


Senelik listede 45’ten fazla ülke temsil edildi. Fanatikleri tarafınca aday gösterilen ünlülerden 800’ü ise TC Candler’ın toplumsal medya hesabında gösterildi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *