Cem Yılmaz, yepyeni film müjdesini verdi

Cem Yılmaz, Twitter hesabından sevenlerine müjde verdi. Meşhur güldürmen, 2006 senesinde gösterime giren ‘Hokkabaz‘ filminin devamının geleceğini deklare etti.

Yılmaz, “15 yıl önce yaptığımız bu güzel film için çok güzel mesajlar aldım. Herkese teşekkür ederim, benim kendi hikayemdir. 2022’de bir İskender hikayesi daha yapacağım” ifadelerini kullandı.

Yılmaz’ın ‘İskender‘ karakterini canlandırdığı ‘Hokkabaz‘ filminin oyuncu kadrosunda Mazhar Alanson, Hasret Tekin, Tuna Orhan, Tuncer Salman, Gürgen Öz, Caner Alkaya ve Şennur Kaya şeklinde Meşhur adlar yer almıştı.

‘Hokkabaz’ filminin mevzusu nedir?

Çocukluğundan beri büyülü şeylere ilgi duymuş olan İskender, ısrarla kendisinin bir sihirbaz bulunduğunu iddia etse de, yakın arkadaşı Maradona haricinde asla kimse bunu kabul etmez ve küçümseyerek onun bir hokkabaz bulunduğunu söylerler. İskender’in, Kıbrıs gazisi emekli bir subay olan babası Sait de, oğlunu hiçbir vakit takdir etmemiştir, bundan dolayı o da oğlunun yapmış olduğu işten gurur duymamaktadır.

Mecburi nedenlerden dolayı, İstanbul’dan kaçarcasına turneye çıkmak zorunda kalan ikili, yanlarına Sait’i de almak zorunda bırakılırlar. Baba ve oğul, bu gezim yardımıyla birazcık olsun yakınlaşsa da, yaşanacak birbirinden garip vakalar, her şeyin değişik bir seyirde gitmesine niçin olacaktır.

 Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *