Chris Evans’lı Pixar filminden ilk fragman gösterildi

Pixar, Chris Evans’ın Buzz Lightyear’ı seslendirdiği ve önümüzdeki yaz sinemalarda gösterime girecek, merakla beklenen “Oyuncak Hikayesi” spin-off’unun ilk tanıtım fragmanını yayınladı.

Animasyon filmi, Tim Allen tarafınca seslendirilen ve orijinal “Oyuncak Hikayesi” filmlerinde Andy adlı bir çocuğa ilişik olan; yürekli, maceracı aksiyon figürüne esin veren uzay bekçisinin hikâyesini anlatacak.

Lightyear, Pixar ile yirmi yılı aşkın süredir beraber çalışan Angus MacLane tarafınca yönetiliyor.

Yepyeni 90 saniyelik teaser Evans’ın sesine pek yer vermiyor, bu yüzden hayranlar hâlâ Hollywood’un süper kahramanının uzay maceracısı olarak iyi mi ses çıkaracağını bilmiyor. Bununla beraber, fragman, “Lightyear”ın Buzz’ın tehlikeli bir uzay görevi üstlenmesi çevresinde döneceğini gösteriyor.

Evans da toplumsal medya hesaplarında fragmanın yayınlanmasıyla ilgili heyecanını dile getirdi. Meşhur oyuncu gönderilerinde şu satırlara yer verdi:

“Animasyon filmleri çocukluğumun muazzam bir parçasıydı. Onlar benim kaçışımdı. Benim maceralarım. Hayallerim. Onlar benim hikaye anlatma ve performans sergilememdeki büyüyü gösteren ilk pencerelerdi.”

Evans, Twitter’daki paylaşımında ise şu satırlara yer verdi: “Tüylerim diken diken oldu. Ve bu fragmanı her izlediğimde de böyle olacak. Veya bir Bowie şarkısı duyunca… Hiçbir şey bana bunun bir parçası olduğumu bilmekten daha fazla mutluluk ve minnettarlık hissettirmedi.”

Filmin, 17 Haziran 2022’de gösterime girmesi umut ediliyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *