Cinsellik kasedi sızdırılan Kim Kardashian’dan seneler sonrasında şaşırtan itiraf

Kim Kardashian, seneler ilkin internete sızdırılan sex kasedi ve reality show programında onun aleyhinde konuşmasıyla ilgili yorum yapmış oldu.

Kardashian, yatak odası videosu aleyhinde konuşmasının durumun üstesinden gelmesine yardım ettiğini söylemiş oldu.

Kaset, çekildikten 5 yıl sonrasında sızdırılmıştı

40 yaşındaki ABD’li reality show yıldızı, o dönemki adam arkadaşı Ray J ile 2002’de bir kaset çekmiş, kaset 2007’de internete sızdırılmıştı.

Kaset skandalının patladığı dönemde Kardashian ve ailesi, kendilerini şöhrete kavuşturan Keeping Up With The Kardashians adlı reality diziye adım atmak üzereydi.

Yorumu da kaset kadar ses getirdi

Kardashian, programın ilk kısmında, kasetle ilgili yorum yapmış, kardeşi Kourtney Kardashian’ın kendisine niçin bu şekilde bir video çekimi fikrine onay verdiğini sorması üstüne, “Çünkü azgındım ve öyle hissettim” yanıtını vermişti. Bu yorum da o dönemde minimum kaset kadar ses getirmişti.

Geçtiğimiz günlerde Los Angeles Times’a konuşan Kardashian, “Yapımcılar açısından düşününce buna bayıldıklarından eminim. Herkesin bildiği bir meselenin konuşulmasını isterler” dedi.

“Ne yaptıysam paylaşmak istedim”

Kardashian şunları söyledi:

“Bazen, ‘Tamam  bununla başa çıkmam ve bunu halletmem gerektiğini biliyorum. Birileri bana soracak, ben de bunu yapabilirim’ diyordum kendime. Meseleleri halının altına süpürmektense programda konuşmak, bir şeylerin üstesinden gelmeye yardımcı oldu. Günün sonunda her zaman açık ve dürüsttüm, ne yaptıysam paylaşmak istedim. Gizli tutmayacaktım.”

Reality show’un yapımcısı Farnaz Farjam da programda sex kasedinden bahsetme mevzusuna dair yorum yapmış oldu.

Farjam, Kardashian’ın başlangıçta mevzu aleyhinde konuşmak istemediğini fakat ondan sonra fikrini değiştirdiğini söylemiş oldu.

Farjam, “Kim, tüm konuların kaset etrafında dönmesinden nefret ediyordu. Hepimiz ‘Bu aile etrafındaki tüm tartışmalara sahip çıkmalıyız’ mevzusu hakkında konuştuk ve ilk bölüme hevesle başladık. Seyirci, gazete manşetlerinde yer alandan çok daha fazlasını bilmek istiyordu” diye konuştu.

Reality show programının 2007’de gösterilen ilk kısmında, Kim Kardashian müzisyen sevgilisiyle beraber olduğu dönemde çektikleri yatak odası videosu aleyhinde konuşmuş, videoyu kendi isteğiyle çektiğini söylemişti.

20 sürem devam eden reality show programı, yakında sonlanıyor. Kardashian/Jenner Ailesi, geçen eylül ayında, 14 senenin arkasından 20’nci sezonun son sürem olacağını duyurmuştu. Programın finali bu yıl içinde yapılacak.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *