Çocuklar Duymasın’ın Fıs Fıs İsmail’i ölümden döndü, 8 günde 10 kilo zayıfladı

Televizyonda gösterilen Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı “Fıs fıs İsmail” karakteriyle tanınan Meşhur oyuncu Süleyman Yağcı, 12 Mayıs Çarşamba günü Üsküdar’da bulunan hususi bir hastanede açık kalp ameliyatına alındı.

Yağcı, ameliyattan ilkin sigara ve alkol kullanmamasına karşın kalbinin stresten nedeniyle zarar gördüğünü ve acil olarak ameliyata alındığını açıkladı. Ameliyatı başarı göstermiş geçen Süleyman Yağcı, dün taburcu edildi.

“Sekiz günde 10 kilo zayıfladım”

Ameliyatı aleyhinde konuşan Süleyman Yağcı, “Çok teşekkür ediyorum. Duaların faydasını gördük. Hakikaten çok zor bir dönem geçirdik. Yani yaklaşık sekiz günde on kilo zayıfladım. Çok ağrı çektim, en az iki ay daha bunun altından toparlanamazsın diyordu doktor arkadaşlar, çünkü ameliyatım çok büyüktü. Açık kalp ameliyatı. Bir de ana damar tıkanmış yani kalpteki damarlar değil ana damarlar tıkanmış. Eğer ki ihmal etseydim, doktor diyor ki “bu damar o kadar önemli ki hastanenin kapısında olsan dahi, sedyede olsan dahi kurtulma şansın yok” diyor” dedi.

“Sevgi yaşatır, stres öldürür”

Yağcı, “Bunu hep söylüyorum beş altı aydır oldukca stresliydim. Son yirmi gündür o şekilde bir stres yaşadım ki dünyada ilk ona girer. Bu şekilde bir stres yaşadım ve yirmi gündür asla uyumadan hayatımı yaşıyordum. Yirmi gün içinde artık daha dayanamadı ve kalbimin içindeki kılcal damarlar hep ziyan olmuş. Ana damar söylediğim benzer biçimde batkı etmiş.

Hekim dostlar diyor ki bu şekilde bir şeyle biz ilk kez karşılaşıyoruz. Altı ay içinde bir kalp bu hale iyi mi geldi? Stresten kurtul diyorlar. Ben de her insana diyorum stresten kurtulun fakat kurtulmak kolay değil ki… Bazı şeyler beyninden çıkmıyor, yüreğinden çıkmıyor. Ancak Tanrı büyüktür, yakarma aldık. Her insana oldukca teşekkür ediyorum. Ölsek de ne olacak? Ölüm haktır. Oldukça teşekkür ediyorum her insana. Dünyada en büyük ana para sevgidir. İnsanlar birbirini sevsin. Mert olsun, dürüst olsun, sözünün eri olsun. Dünya üç günlük dünya. Sevgiden daha kuvvetli bir anahtar yok. Sevgi yaşatır, stres öldürür” diye konuştu.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *