Çukur’da yaprak dökümü sürüyor! Meşhur oyuncu da veda etti!

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Nejat İşler, Damla Sönmez, Rıza Kocaoğlu, Burak Dakak ve Perihan Cenk benzer biçimde adların yer almış olduğu Çukur dizisi 125. yepyeni bölümüyle 19 Nisan Pazartesi akşamı izleyici karşısına çıktı. Çukur’da Celasun rolündeki Kubilay Aka, Karaca rolündeki Ece Yaşar‘dan sonrasında Kulkan Erdenet‘i canlandıran Genco Özak ile Akın’ın eşi Yasmin rolündeki Gamze Doğanoğlu da ayrıldı.

Çukur’da amcanın Karaca’yı elleriyle boğarak öldürdüğünü gören Yasmin büyük bir korkuya tutuldu. Amca ise Yasmin’i ilaçlarını değiştirerek zehirleyerek öldürdü. Akın yatakta eşi Yasmin’in cansız bedenini buldu.

Öteki taraftan ise Yamaç ve Büyü, Kulkan’ın peşine düştü. Kulkan’ı bir sokakta kıstıran Büyü ise onu öldürerek öcünü aldı. Dizide Kulkan Erdenet’i canlandıran Genco Özak da son bölümle beraber diziye veda etti.

Çukur’dan Kulkan’a veda mesajı!

Çukur dizisinin toplumsal medya hesabından meydana getirilen veda paylaşımında ise “Yanlış insanlara bulaştın, yanlış kişilerle iş birliği yaptın. Diğer tarafta tüm Erdenetler’e selam söyle. Elveda Kulkan. Teşekkürler Genco Özak” notu düşüldü.

Çukur son bölüm özeti

Yamaç’ın oyunlarıyla arka arkaya darbe alan Vartolu, bu sefer ipleri eline alacak. Amca’nın enerjisini azaltmak için harekete geçen Yamaç, Vartolu’nun akıl dolu oyunuyla neye uğradığını şaşıracak. Büyü’la Sultan arasındaki gerilim devam ederken, Yamaç ve Büyü’un gündemi aldıkları bir bilgiyle tamamen değişecek.

Karaca’nın ölümünü örtbas etmeye çalışan Amca, Karaca’nın kendiliğinden gittiğine aileyi ikna etmeye çalışacak. Oynadığı son kozla zafere ulaştığını düşünen Kulkan, asla beklemediği bir düşmanla karşılaşacak ve bu karşı karşıya gelme nefesleri kesecek.

Senaristliğini Gökhan Horzum’un yazıya döktüğü Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstüne alıyor. Çukur’un kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Perihan Cenk, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Damla Sönmez, Burak Dakak, Hare Sürel, Kadir Çermik, Genco Özak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı benzer biçimde başarıya ulaşmış oyuncular yer ediniyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *