Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser barıştı

Büyülü Annem‘ dizisinde canlandırdığı ‘Tuğçe’ karakteriyle tanınan Damla Ersubaşı, 2016 senesinde işletmeci Mustafa Can Keser ile nikah masasına oturmuştu.

Zehra ve Zeynep isminde iki kızları olan çift, 2020’de olaylı bir halde boşanmıştı. ‘İhanet’ ve ‘sertlik’ iddiaları sonrası yollarını ayıran ikili, aralarındaki buzları eritti.

“Birlikte tekrar bir yola çıktık”

Eski eşiyle barışan Ersubaşı, mevzuyla ilgili Instagram hesabından izahat yapmış oldu. Keser ile birlikteliklerine yepyeni bir talih verdiğini duyuran oyuncu, yayınladığı gönderide şu ifadelere yer verdi:

“Kızlarımın babası, hayatımda en oldukca kıymet verdiğim insanların başlangıcında gelen küçük kuşum… Beraber yeniden bir yola çıktık ve bu süreçte ikimiz de birbirimize saygı duymayı ve ehemmiyet vermeyi öğrendik. Hiçbir hata ve yanlış tek taraflı değildir, payları değişmiş olur.

Anlaşamadığımız, ortak noktaya varamadığımız mevzular oldu. Bizim Mustafa ile en büyük ve hatta şu anda baktığımda tek sorunumuz Mustafa’nın öfkesi ve siniriymiş. Bazı şeylerin gerçeği yansıtmadığını daima söylemiştim. Şu anda ikimiz de çift terapisine gidiyoruz ve oldukca mutluyuz.

Mustafa’nın bilhassa hiddet kontrolünü fark etmesi ve düzeltmek için elinden geleni yapması sevgimi de, saygımı da arttırdı. Hayatta her şey olabilir ve kin tutmak yerine mutlu olmayı seçtik biz. Yaşandı ve bitti… Sizden tek ricam her fikre, her düşünceye insanoğlunun saygım var. Yalnız lütfen bunu kimseyi kırmadan, üzmeden yapalım. Olur mu? Üslup her şeydir…”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *