Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser ikinci kez evleniyor

Büyülü Annem‘ dizisinde canlandırdığı ‘Tuğçe’ karakteriyle tanınan Damla Ersubaşı, 2016 senesinde işletmeci Mustafa Can Keser ile nikah masasına oturmuştu.

Zehra ve Zeynep isminde iki kızları olan çift, 2020’de olaylı bir halde boşanmıştı. ‘İhanet’ ve ‘sertlik’ iddiaları sonrası yollarını ayıran ikili, aralarındaki buzları eritti.

Damla Ersubaşı, Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşımla eski eşinin yine evlenme teklifini ettiğini duyurdu.

Ersubaşı, “Evet, evet, tekrardan evet” yazarak paylaşmış olduğu fotoğrafla evlilik teklifini kabul ettiğini deklare etti.

Keser’in evlilik teklifi etmiş olduğu yüzüğün değerinin 50 bin dolar civarında olduğu iddia edildi.


“Birlikte tekrar bir yola çıktık”

Eski eşiyle barışan Ersubaşı, geçtiğimiz günlerde mevzuyla ilgili Instagram hesabından izahat yapmıştı. Keser ile birlikteliklerine yepyeni bir talih verdiğini duyuran oyuncu, yayınladığı gönderide şu ifadelere yer vermişti:

“Kızlarımın babası, hayatımda en fazlaca kıymet verdiğim insanların başlangıcında gelen küçük kuşum… Beraber yine bir yola çıktık ve bu süreçte ikimiz de birbirimize saygı duymayı ve ehemmiyet vermeyi öğrendik. Hiçbir hata ve yanlış tek taraflı değildir, payları değişmiş olur.

Anlaşamadığımız, ortak noktaya varamadığımız mevzular oldu. Bizim Mustafa ile en büyük ve hatta şu anda baktığımda tek sorunumuz Mustafa’nın öfkesi ve siniriymiş. Bazı şeylerin gerçeği yansıtmadığını devamlı söylemiştim. Şu anda ikimiz de çift terapisine gidiyoruz ve fazlaca mutluyuz.

Mustafa’nın bilhassa hiddet kontrolünü fark etmesi ve düzeltmek için elinden geleni yapması sevgimi de, saygımı da arttırdı. Hayatta her şey olabilir ve kin tutmak yerine mutlu olmayı seçtik biz. Yaşandı ve bitti… Sizden tek ricam her fikre, her düşünceye insanoğlunun saygım var. Yalnız lütfen bunu kimseyi kırmadan, üzmeden yapalım. Olur mu? Üslup her şeydir…”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *