Danilo Zanna, MasterChef’i bıraktı mı? Acun Ilıcalı paylaştı!

MasterChef yarışmasında herkesi merakta bırakan bir an yaşanmıştı. Dokunulmazlık oyununun bitiminde yarışmacıların tabaklarını tadım icra eden şefler yarışmanın kazanını seçmek için yiyecekleri değerlendiriyorlardı.

Danilo Şef‘in yiyecek tadımı yapmasının derhal arkasından ekipten bir kişinin yanına gelmiş olarak bir haber verdiği dikkat çekmişti. Gösterim esnasında kameralara yansıyan bu durumun arkasından Danilo Şef apar topar yayından ayrılmıştı.

MasterChef‘te yaşanmış olan bu durumun arkasından alınan bilgilere gore Danilo Şef‘e gelen haber annesinin rahatsızlandığı yönündeydi. Danilo Şef‘in annesinin ani şuur kaybı yaşamasından nedeniyle çevresindekilerin ürkü olduğu ve şefe durumu derhal bildirdikleri gelen ilk bilgiler arasındaydı.

Danilo Şef’ten izahat

Yarışmanın 3 Eylül akşamı gösterilen kısmında Danilo Şef programdan gitmek zorunda kalması ile ilgili izahat yapmış oldu. Danilo Zanna, Somer Şef‘in annesinin durumunu sorması üstüne “Annem küçük bir rahatsızlık yaşadı. Onun için hemen yanına gitmek zorunda kaldım. Sıkıntı yok; tabi ki de babamı kaybettikten sonra bizim yanımıza geldi.. Onun için her zaman ihtiyacı olduğu sürecinde yanına koşmak görevimiz. Ama şükür iyi” açıklamalarında bulunmuş oldu.

Acun Ilıcalı da Danilo Şef‘in ayrılmış olduğu yönündeki iddialar sonrası MasterChef jürileriyle yemek yemiş olduğu anları toplumsal medya hesabından paylaşarak bu iddialara son verdi.

Acun Ilıcalı Danilo ZannaHaber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *