Dargın rap şarkıcıları Kanye West ile Jay-Z seneler sonrasında yepyeni şarkı için buluştu

Kanye West, yepyeni albümü Donda’nın tanıtımı için düzenlemiş olduğu etkinlikte fanatiklerine büyük bir sürpriz yapmış oldu. 44 yaşındaki rap şarkıcısı, 5 yıl aradan sonrasında ilk kez Jay-Z ile düet yapmış oldu.

İkilinin arasının eşleri yüzünden bozuk olduğu biliniyordu. West, Jay-Z ve Beyonce’nin davetli oldukları halde Kim Kardashian ile 2014’teki düğünlerine gelmemesi sebebiyle incindiğini söylemişti.

Hemen sonra 2016’da Saint Pablo Turnesi esnasında sahneden “Beni arama, soygundan sonra nasılsın diye sorma. Benim nasıl olduğumu mu merak ediyorsun? Eve gel. Çocukları eve getir. Çocuklarımız hiçbir zaman birlikte oynamadılar” şeklinde öfkesini yansıtmıştı.

West ile Jay-Z arasındaki gerginliğin sebebinin eşleri arasındaki neftet olduğu öne sürülmüştü. Beyonce’nin Kim Kardashian’ı hiçbir süre sevmediği, hatta eşi Jay Z ve Kanye West’in arkadaşlığı ve Jennifer Lopez benzer biçimde ortak arkadaşları için Kim Kardashian’a katlandığı öne sürülmüştü.

Kardashian’ın, devamlı rekabet halinde olduğu Beyonce’ye düğüne katılmadığı için büyük hiddet duyduğu konuşulmuştu.

Salonu terk etti

Beyonce’nin 2014 MTV Müzik Ödülleri’ndeki performansı esnasında salonu terk eden Kardashian, yedi gün sonrasında ise Made in America Festivali’nde Meşhur şarkıcıyla yan yana oturmayı reddetmişti.

Ayrılma sonucu sonrası araları düzeldi

Beyonce ve Jay Z’ye yakın kaynaklar, çiftin Kanye West’i Kim Kardashian’dan ilkin daha fazlaca sevdiklerini söylemişti. Dargın rap’çi arkadaşların yepyeni albüm öncesinde aralarını düzelttikleri görüldü. Bunda Kanye West ile Kim Kardashian’ın ayrılığının etkili olduğu düşünülüyor.



Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *