Davet Atakan, Survivor’dan diskalifiye mi oldu? ‘O hareket Survivor dışı’

Survivor‘dan bir yarışmacının daha diskalifiye edilmiş olduğu iddia edildi.

Daha ilkin de sık sık ekip arkadaşları ve rakip takımla münakaşaya giren Survivor 2021 yarışmacısı Davet Atakan‘ın, diskalifiye edilmiş olduğu iddia edildi.

Uyarılara karşın tartışmalarına devam etmiş olduğu için uyarma edilmeden yarışma ile ilişiği kesildiği öne sürülen Atakan, adadaki hayallerine sona yaklaşamadan veda etti.

Son vakası fitili ateşledi

Survivor‘ın son kısmında Doğan ve Dora içinde bir gerginlik yaşanmış, peşinden araya ekip arkadaşları girmişti. Davet ise yaşanmış olan vakada, Poyraz’ın eline vurmuştu.

Yaşanmış olan olayın peşinden Acun Ilıcalı, Davet’yı uyarmış, “O hareket hiç hoş bir hareket farkındasın değil mi? Yarışma kuralları var sen sinirini burada deşarj etme” diyerek sert çıkışmıştı.

Acun Ilıcalı’nın Davet Atakan’ı Survivor’dan diskalifiye etmiş olduğu öne sürüldü. Sadece konseyde Ilıcalı bir izahat yapmış oldu ve diskalifiye haberi vermedi.

Ilıcalı, Survivor Davet‘ya “Sen tartışmayı ayırmaya mı girdin olaya mı? Orada bir hareket var. O hareket hoş bir hareket değil. O hareket Survivor dışı çerçevesinde. Bundan sonra o anları fark et. Burası senin deşarj yerin değil. Bizim yarışmacı grubunda bu enerjiyi hissetmeyelim” dedi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *