Defne Samyeli’nin acı günü – Magazin Mahallesi Yaşam

Sunucu ve müzisyen Defne Samyeli, toplumsal medya hesabı Instagram’dan köpeği Melo’yu kaybettiğini duyurdu.

Melo’nun bir karesini toplumsal medya hesabından paylaşan Samyeli, fotoğrafa şu notu düştü:

“Üzgünüm, kızgınım, yorgunum. Karmakarışığım. Onu bugün görüp sarılacağız, öpeceğiz derken, eğitmeni ‘kaybettik’ dedi. Hayatımızın son üç ayının en mühim neşesi… Derin’le Çağla bir süs havuzunda boğulmak suretiyle bulup eve getirdiler. İnsanlardan oldukça korkan, tek gözünü yitirmiş, travmatize bir yavru. Melo..

Derin’in şırıngayla su içirip elleriyle beslediği, süre içinde o korkak yavrudan sempatik ve azgın bir tazıya dönüşen Melo. Kalp hırsızı. Elimde vileda ve paspasla geçen günlerde hep yepyeni bir yaramazlık ve tatlılıkla beni benden alan Melo. Tekrar köpek istemiyorum, şundan dolayı oldukça bağlanıyorum, yeterince uzun kalmıyorlar bizimle diye söylenirken hayatımızda kalıcı planlarımızı bana artık ‘köpekli’ yaptıran Melo.

Deren, Çağla ve bana çocuk şeklinde sarılan, Derin’e ise resmen bağımlı olan, onu bir dakika göremese ağlayan Melo.. Parvovirüs kapmış. Aşısı da vardı, fakat kafi olmamış onu korumaya çok açık ki. Yaşam işte.. Olan oluyor. Bizse acz içindeyiz. Ah Melocuk. Seni oldukça sevdik oldukça. Keşke seninle yolumuz oldukça daha uzun olabilseydi. Tüylü dostlar cennetinde güzelce koş, oyna. Bizlere hatırlattığın, öğrettiğin, yaşattığın binbir sevgi için sonsuz minnettarım.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *