Demet Akalın’dan Özgü Namal için vaka ‘Masumlar Apartmanı’ yorumu!

TRT 1‘in popüler dizisi ‘Masumlar Apartmanı‘ için Özgü Namal‘a teklif yapıldığı iddia edildi. Müzisyen Demet Akalın ise bu haberi duyunca bomba açıklamalar geldi.

7 senedir beraber olduğu iki çocuğunun babası Serdar Oral‘ı Ekim 2020’de kalp krizi sebebiyle kaybeden Özgü Namal, bütün projelerini iptal edip inzivaya çekilmişti.

Geçtiğimiz sürem ‘Hükümsüz‘ dizisinin ekibinden son anda ayrılan Namal’ın en büyük isteği çocuklarına daha fazlaca vakit ayırmak için dijital projede oynamak.

Geçtiğimiz yıl eşi Serdar Oral‘ın vefat etmesi sebebiyle tarifsiz bir acı yaşayan Özgü Namal‘a son olarak ‘Masumlar Apartmanı’ndan teklif gittiği kulislerde konuşuluyor.

Yapımcının, Özgü Namal’la bağlantıya geçmiş olduğu ve ciddi bir sayı önerilmiş olduğu iddia edildi. Sadece 42 yaşındaki oyuncunun teklife sıcak bakmadığı öğrenildi.

Demet Akalın, Özgü Namal‘ın diziye dahil olacağını duyunca garip bir yorumda bulunmuş oldu. Akalın, paylaşımında Masumlar Apartmanı‘nda Ceylan rolüne Namal’ın yaşlı olacağını söylemiş oldu ve “Yaşlı kaçar o” dedi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *