Demet Akalın’ın şaşırtan Serenay Sarıkaya çıkışı

Nişantaşı’nda klinik çıkışı objektiflere yansıyan müzisyen Demet Akalın, “Biraz yorgunum, botoks yaptırdım” diye konuştu. 

Akalın, geçtiğimiz günlerde Maldivler tatilindeki fotoğraflarını beğenmediği Serenay Sarıkaya aleyhinde garip sözler sarf etti. 

Snob Magazin’in haberine gore Akalın, “Serenay Sarıkaya insan mı? Serenay insan değil! Onu çok beğeniyorum! Bence ilah yani, Türkiye’de tek” diyerek Meşhur oyuncuya iltifatlar yağdırdı.

Demet Akalın, muhabirlerin “Ece Erken, Alişan‘la barışmanızla ilgili açıklamalarda bulundu” şeklindeki sorusu üstüne, yakınlardaki bir mağazadaki oyuncak ayıları gösterip “Alişan deyince şunu alasım geldi” diyerek kaçamak yanıt verdi.

Youtube sayfasında merak edilenleri özetleyen Ece Erken, ‘Alişan’la niçin küstünüz, Demet Akalın’la barıştığı için mi?’ sorusuna şu cevabı verdi:

“Hayır, barışma şeklinden küstüm! Çünkü Alişan, Demet’le ilgili hepimize ağır laflar söylerdi. Söylemiş de olabilir, sonra barışa bilir de insan. Yüzüne bile tükürüp barışanlar var ama sonrasında ağlayarak barışması, iki gün evvel tweet’ler atıp fotoğraflar koyup daha sonra ağlayarak barışması beni rahatsız etti. Allah çok mutlu etsin, belki de doğrusu bu Demet’le karakter olarak daha yakışıyorlar ve anlaşıyorlar ondan dolayı da güzel oldu barışmaları. Allah bozmasın ne güzel dostlukları var!”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *