Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç birbirini sildi

2021’in sürpriz aşklarından olan Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir aleyhinde sürpriz bir iddia ortaya atılmıştı. Sık sık ‘ayrılık’ haberleriyle gündeme gelen sadece her defasında dedikoduları yalanlayan ikilinin bu kez yollarını kati olarak ayırdığı konuşuluyordu.

“Bir daha geri dönüş yok!”

İlişkilerini sonlandıran çiftin yakın çevresine, “Bu kez kesin bitti, bir daha geri dönüş yok!” söylediği ileri sürülmüştü. İkilinin ayrılık sebebinin Oğuzhan Koç’un evliliğe yanaşmaması olduğu da konuşuluyordu.

Eski aşkını sildi

Dedikodular gerçek çıktı. Mevzuyla ilgili hemen hemen izahat yapmayan çift, beraber çekilen fotoğraflarını toplumsal medya hesaplarından silerek söylentileri doğruladı. Ek olarak Özdemir’in, Koç’u takipten çıkmış olduğu da görüldü. Oğuzhan Koç ise hala eski aşkını Instagram’da takip ediyor.

Çeşme’de belgelenmişti

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç‘un birlikteliği, 2021’in ilk günlerinde ortaya çıkmıştı. Aşk, dört günlük sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu yılbaşında Çeşme’de dinlence meydana getiren ikilinin fotoğraflarının çekilmesiyle belgelenmişti.

“Güzel bir sürecin arifesindeyiz”

Oğuzhan Koç, ocak ayında, “Güzel bir sürecin arifesindeyiz.” diyerek Özdemir ile aşklarını duyurmuştu. Koç’un aşkını duyuru etmesinin peşinden ikili, beraberliklerini toplumsal medyaya taşımıştı.

“Aynı evde yaşamıyoruz”

Demet Özdemir, sevgilisi Oğuzhan Koç ile aynı evde yaşadıklarına dair çıkan iddialara da cevap vermişti. Söylentileri yalanlayan Özdemir, “Oğuzhan ile aynı evde yaşamıyoruz.” demişti.

Eski sevgilisinin arkadaşı

Müzisyen, ortalama dört yıl beraberlik yaşamış olduğu oyuncu Yağmur Tanrısevsin ile yollarını ayırmasının peşinden, “Aşka küsmedim, aşka küsülür mü hiç? Hayat devam ediyor.” açıklamasını yapmıştı.

‘İhanet’ iddiaları

Özdemir, 2017’de Oğuzhan Koç‘un programına katılmıştı. Meşhur oyuncu, Oğuzhan Koç’u 4 Eylül 2019’da verdiği konsere de yalnız bırakmamıştı. Konsere o dönem Koç’un sevgilisi Yağmur Tanrısevsin de katılmıştı. Konserden 3 ay sonrasında ikili ayrılık sonucu almıştı.

Yağmur Tanrısevsin ile Ekim 2019’da ayrılan Koç’un, bir ay sonrasında Emirgan’da Demet Özdemir ile görüntülenmesi ihanet iddialarını da bununla beraber getirmişti.

Aynı mekandan çıkan ikiliden Demet Özdemir, kısa bir süre sonrasında yolda taksiden inip, Koç’un aracına binmişti. İkili, birlikte şarkıcının Beykoz’daki evine giriş yapmıştı. Bu gelişmeler üstüne Yağmur Tanrısevsin, sıkı dostu olan Demet Özdemir’i toplumsal medyada takipten çıkmıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *