Devlet hastanesinde mide bulandıran vaka! İki çalışan cinsel ilişkiye girerken yakalandı!

Kayseri‘de bir devlet hastanesinde meydana geldiği iddia edilen vakada, H. isminde temizlik mensubu, binanın 2. katındaki kliniklerin temizliği için odaya girince iki personelini yarı çıplak vaziyette cinsel ilişkiye girerken elde etti. Mevzuyu hastane yönetimine bildiren temizlik görevlisi de ölüm ve işten atılma ile tehdit edildiğini iddia etti.

Sağlıkpersonelihaber.net’in haberine gore; vaka H. isminde temizlik görevlisinin verdiği şikâyet dilekçesi ile ortaya çıktı.

“Kamera olmayan yerde cinsel ilişkiye giriyorduk”

Hastanede yaşanmış olan cinsel ilişki skandalında vakaya karışan A. isminde çalışan, ifadesinde vakası şöyleki söyledi:

“H. isimli kadın ile 1,5 yıldır, gönül ilişkim vardı. Hafta sonu nöbet esnasında kamera olmayan noktalarda cinsel ilişkide bulunuyorduk. Konu hastane içerisinde duyulunca ilişkiyi bitirmek istedim. H. isimli kadın, ayrılmak istemeyerek tehditlerde bulunuyordu. Birlikte olduğum H. isimli kadının yine hastanede çalışan M. isimli çalışanla da ilişkisi olduğunu öğrendim.”

Kadının imam nikahlı eşinden tehdit almış

Vakada adı geçen M. isminde kişi ise verdiği ifadede, “H. isimli kadın ile ilişki yaşadık ve ayrıldık” dedi. M. isminde kişi, H. isminde kadının imam nikâhlı eşi tarafınca devamlı tehdit aldığını da iddia etti.

Hastanede vaka çıkarmış

Ek olarak skandalın içinde olduğu iddia edilen H. isminde kadının imam nikâhlı eşi de vakası öğrenince hastaneye gelmiş olarak kavga çıkarttığı iddia edildi.

Soruşturma devam ediyor

Sıhhat müdürlüğü vakaya karışan mensubu, diş hastanesinden alarak değişik hastanelere gönderilmiş olduğu iddia edildi. İl sıhhat müdürlüğü ve savcılığa yansıyan vakada,soruşturmanın devam etmiş olduğu öğrenildi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *