DEVLET OKULUNA GİDİYOR I Işın Karaca Demet Akalın'a Haiz Çıktı: Açıklarını Kapatmak Zorundayız. . ► .
., .

Başarı göstermiş müzisyen Işın Karaca ve sevgilisi Can Yapıcıoğlu, geçtiğimiz gün Metropol İstanbul AVM’de objektiflere yansıdı. “Animal balloon word” müzesini gezen ikili muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Pandemi sebebiyle online olarak devam eden eğitimden şikayetçi olan Işın Karaca dikkat çeken ifadeler kullandı. Meşhur müzisyen, kızı Mia’nın evde online eğitim almasından duyduğu rahatsızlığı anlatırken şu ifadeleri kullandı: “EBA”(Eğitim Bilişim Ağı) ile coşuyoruz sabah akşam. Ben anne olmak isterim. Çocuğuma öğretmenlik yapmak istemiyorum. Bir an ilkin okula dönmelerini temenni ediyorum.” Karaca konuşmasının devamında kızının devlet okuluna gittiğini ve pandemi sürecinde okullar açılırsa gene devlet okuluna gitmeye devam edeceğini belirtti.

Demet Akalın’ın kızı Hira için hususi öğretmen tutmasını yorumlayan Işın Karaca meslektaşına destek verdi. Bunun meşhur olmakla alakası olmadığını belirten Karaca, “Her anne baba çocuğunun açık kalan, eksik gördüğü yer için hoca tutar. Mia’nın da hocaları var. Mia’nın spor hocası da var, müzik hocası da var, okuma dersleri için hocası var… Ben bunları şımarıklık olsun diye yapmıyorum, Mia’nın açıkları var ve onları kapatmakla yükümlüyüm” dedi

. ► https://www.MedyaCini.net/
. ► https://www.feysbuk.com/medyacini/
. ► .
. ► .

.
Magazin ► .
Hususi Röportaj ► .
Gündem ► .
Sıhhat ve Rejim► .
Moda ► .

Magazin hayatına dair son dakika detayları, hiçbir yerde olmayan görüntüler, gündeme damga vuracak hususi röportajlar ve ünlülerin hayatına dair bütün bilmek istedikleriniz Magazin Burada’da!

#IşınKaraca #CanYapıcıoğlu #DemetAkalın

source
#DEVLET #OKULUNA #GİDİYOR #Işın #Karaca #Demet #Akalın39a #Haiz #Çıktı #Açıklarını #Kapatmak #Zorundayız

2 Comments
  1. Yelena Gulojnaviç Mart 13, 2021 Reply
  2. GÜl Evcen Mart 13, 2021 Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *