Didem Balçın ve Can Aydın nişanlandı! Peki Didem Balçın kimdir?

Kurum Osman’ın Selcan Hatun’u Didem Balçın, avukat Can Aydın ile nişanlandı. İkili yazları nikah masasına oturacak. Peki Didem Balçın kimdir?

Kurum Osman dizisinde Selcan Hatun karakterini canlandıran oyuncu Didem Balçın, Avukat Can Aydın ile nişanlandı. Nişan töreninde oyuncu Rojda Demirer başta olmak suretiyle, çiftin yakın dostları da katıldı.

Yazları nikah masasına oturmayı planlayan çift, mutlu anlardan kareleri toplumsal medya hesaplarından paylaşmayı dikkatsizlik etmediler.

Alınan bilgilere bakılırsa oyuncunun şimdiden düğün hazırlıklarına başladığı öğrenildi. 

PEKİ DİDEM BALÇIN KİMDİR?

18 Mayıs 1982 senesinde Ankara’da doğan Didem Balçın, Ankara Üniveristesi Dil ve Traih-Coğrafya mezunudur. Hem de okumuş olduğu okulun Tiyatro kısmında de oyunculuk eğitimi aldı. Mezuniyetinden sonrasında İstanbul’a gelen oyuncu birçok reklam ve dizide yer aldı. Başarıya ulaşmış oyunculuğuyla kısa zamanda adından söz ettirdi. Şöhret basamaklarını süratli adımlarla ilerleyen Balçın ablası Hasret Kunduracı ile bir yapım şirketi kurdu. Meşhur oyuncunun anası Nur Balçın 1975 senesinde Japonya’da düzenlenen güzellik yarışmasına katılmıştı. Oyuncu şimdilerde Kurum Osman dizisinde Selcan Hatun karakterini oynuyor. 

Gundemtube.com haber platformu ile güncel ve yeniliklerden haberdar ol! Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *