Didem Kınalı, Bülent Serttaş’ı polise yakınma etti mi?

Didem Kınalı ve Bülent Serttaş içinde yaşanmış olan gerilim bugün 2. Sayfa programında yeninden gündeme geldi.

İbo Show‘daki davranışından sebebiyle oldukca eleştirilen Bülent Serttaş mevzuyla ilgili sessizliğini korurken Kınalı, ‘Çekimlerde işimi yaparken durumu fark etmedim. Gündeme erişince hareketlerini gördüm. Mesleğimi ülkemde ve dünyada en iyi şekilde icra eden bir dansçıyım. Bilgili şekilde yapmış olduğu oldukca açık ve net. Büyük bir saygısızlık. Yakıştıramadım!” sözleriyle sitem etmişti.

Polis çağırdı mı?

Serttaş’ın bu davranışının sebebi günler sonrasında ortaya çıkmıştı. Bülent Serttaş ve Didem Kınalı, geçtiğimiz yaz Florya’da bir düğünde sahne aldı. Düğüne geç gelen Didem, organizatör tarafınca sahneden erkenden indirildi.

Büyük bir şok yaşayan oryantal Didem‘in, sinirle düğünün gerçekleştiği mekandan ayrıldıktan sonrasında polisi arayarak ihbarda bulunmuş olduğu öne sürüldü.

Düğün yerine gelen polis, pandemi kurallarına uygun olmayan eğlence düzenlendiğini tespit ederek her insana ceza uyguladı.

O sıralarda Bülent Serttaş‘ın sahnede olduğu, meydana getirilen bu harekete sinirlendiği ve o gün oryantal Didem ile arasına mesafe koyduğu öne sürülmüştü.

Ben kimseyi yakınma etmedim

Bugün canlı yayında yaşananları özetleyen Didem Kınalı, kimseyi yakınma etmediğini ve mesleğine saygı duyulmadığını söylemiş oldu:

“Sahneden apar topar indirildiğim doğru. Bana hiçbir açıklama yapılmadan sahneden indirdiler. Üstümü değiştirdim, çok sinirliyim diye oranın sahibinin kızı beni yatıştırmak için ‘bir kahve içelim’ dedi. Ben mekandan ayrıldım, tam arabama biniyordum polisler geldi.  Müzik yasağı olduğu için geldi. Olay benim üzerime kaldı. Ben kimseyi şikayet etmedim.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *