Dilan Çiçek Deniz-Alihan Aloğlu aşkı bitti

Son devrin Meşhur oyuncularından Dilan Çiçek Deniz ile Alihan Aloğlu‘nun aşkı bitti. Deniz, rol almış olduğu ‘Alev Alev‘ adlı dizinin finali ve reklam çekimleri sonrası dostlarıyla kız kıza tatile çıktı. İkilinin yoğun iş tempoları sebebiyle ilişkilerine bir süre karşılıklı olarak ara verme sonucu almış olduğu öğrenildi.

Dinlence sezonunu açan Dilan Çiçek Deniz, arkadaşına verdiği bu pozu ise 4 milyondan fazla takipçisinin bulunmuş olduğu Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmayı dikkatsizlik etmedi.

Aşk belgelenmişti

Deniz ile Aloğlu, geçtiğimiz yıl Ekim ayında bir avmsinde ortaya çıkmıştı. İkili, görüntülendiklerini fark edince şaşkınlıklarını gizleyememişti.

“Dilan aileye girdi”

Çift, arkasından bir restoranda Aloğlu’nun ağabeyi Selhan Aloğlu ve babası Sedat Aloğlu ile beraber akşam yemeği yemişti. İkilinin bu karesi, “Dilan, aileye girdi” şeklinde yorumlanmıştı.

“Mükemmel aşk strese sokuyor”

Meşhur oyuncu, geçtiğimiz haftalarda, “Aşık olunca nasıl bir Dilan oluyorsun? Ve sence ideal aşk nasıl olmalı?” sorularına cevap vermişti.

“Çok ama çok mutlu bir versiyonum oluyor” diyen Dilan Çiçek Deniz, “Aşkı ideal olarak tanımlayıp, mükemmelize etme fikri bile iki tarafı da strese sokan bir şey. Her bireyin algıladığı ve deneyimlediği idealar dünyası ile gerçek arasında çok fark var. Bu iki bambaşka dünyayı ortak bir dünya haline getirmek epey zahmetli fakat bir o kadar da kıymetli. O yüzden güzel ve ince ruhlarla karşılaşınca, gerçekten yaşanan bir his olduğunu söyleyebilirim” şeklinde konuşmuştu.

“Beni epey üzüyor”

Bir ilişkideki eğer olmazsa olmazlarını sıralayan Deniz, “İlki saygı… Kimsenin ilişki kurduğu insanların özel alanlarına girmeye hakkı yok. Bir diğeri empati… Empati kuramayan insanlara denk gelmek beni epey üzüyor. Bu kısacık hayatımızda bunu öğrenemediysek lütfen toplum içine karışmayalım. Ve salt sevgi… Karşındakinden karşılığında bir şey beklemeden, sadece onunla olmayı deneyimlemek ve derin bir bağ kurma hali…” demişti.

“Nerede olduğum önemli değil”

Yaz için hemen hemen plan yapmadığını dile getiren 26 yaşındaki oyuncu, “Yazla ilgili planım yok ama hayalim var. Her şeyin değerini daha çok anladığımız bu dönem bana ‘Dur’ dedi. Biraz durmaya, sevdiklerimle olmaya, onlarla keyifli anılar yaratmaya ihtiyacım var. Nerede olduğum önemli değil. Sevdiklerim, benim evim, güvenli alanım, benim insanlarım…” ifadelerini kullanmıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *